Manchester United, oyuncular kavga ettikten sonra Old Trafford arka planını kırmızıdan siyaha çevirdi

Manchester United, ev sahibi 1xbet mobil maçlarını kazanmak için Old Trafford’daki koltukları kaplayan pankartların rengini kırmızıdan siyaha çevirdi .

Eski teknik direktör Sir Alex Ferguson’un, oyunculara birbirlerini bulmakta zorlandıkları için Southampton’a karşı devre arasında gri formaları değiştirmelerini emrettikten bu yana yaklaşık 25 yıl geçti, şu anki patron Ole Gunnar Solskjaer, benzer bir sorunun takımının evdeki sorunlarının nedeni olabileceğini söyledi. bu sezon.

United, bu sezon tüm turnuvalarda iç sahada oynadığı 24 maçın 13’ünü (% 54.2) kazandı ve 6’sını (% 25) kaybetti. Old Trafford’un aksine 26 maçta 17 galibiyet (% 65.4) ve 3 mağlubiyet (% 11.5).

Solskjaer, tutarsızlık için hiçbir neden olmaması gerektiğini kabul ediyor.

Ancak Norveçli, bir çözüm bulmaya çalışırken önceki koltuk döşemesinin yardımcı olmadığını söylüyor.

“Bunu inceledik” dedi. “Gerçekten bir neden olmamalı, ancak bazı oyuncular, takım arkadaşınızın orada olup olmadığını ve kırmızı tişörtün giyilip giyilmediğini görmek için omzunuzun üzerinden baktığınızda anında bir karar vermeniz gerektiğini söyledi. kırmızı bir arka plan ile kırmızı koltuk.

“Şimdi bir değişiklik göreceksiniz, kulübün etrafında pankartlar görürseniz, artık kırmızı değiller.”

united 1xBet
United’ın Brighton’a karşı evinde kazandığı son galibiyet için koltuk döşemesi değiştirildi.

2 Nisan’da United, ırkçılık karşıtı kampanyası See Red’i duyurdu. Bu, arka planı kırmızıdan siyaha değiştirmeyi içeriyordu.

O zamandan beri, Old Trafford’daki tek maçları 2-1 kazandıkları Brighton’a karşıydı.

“Hala evde iyi futbol oynadığımızı düşünüyorum, ancak bunu (arka planı) ırkçılığa karşı bir kampanya ile değiştirmeye çalıştık. Artık kırmızı olmaması önemliydi. ”

The Dell 1996 1xBET
Manchester United’ın Nisan 1996’da The Dell’e yaptığı rezil ziyaret, Southampton’a 3-0 mağlup olduktan sonra ilk yarıda gri formlarını değiştirmelerine neden oldu – Azizler sonunda 3-1 kazandı.

Solskjaer’in Lingard için Avrupa Rüyası

Solskjaer, West Ham’daki müthiş formunun ardından Gareth Southgate’in İngiltere kadrosu için Euro 2020 yapmak için Jesse Lingard’ı destekledi.

Lingard, Bruno Fernandez’in etkileyici formu nedeniyle sıraya girmeyi imkansız bulduğu için, sezonun ilk yarısında United’a sadece üç kez katıldı.

Ocak ayında West Ham’a katıldığından beri, Lingard dokuz maçta sekiz gol attı ve David Moyes’in adamları ilk dörde girdi.

Ayrıca, son uluslararası molasında her üç maçta da oynadı.

“Umarım Euro’ya gider,” dedi Solskjaer. “Performansları ve sahip olduğu özgüvenle, onun ötesine geçeceğini sanmıyorum çünkü ayrıldığından beri harika.

“Bencilce onu tutabiliriz çünkü o harika bir adam, baştan aşağı Manchester United. Hiç inlemedi ya da bana sorun çıkarmadı.

“Daha fazla futbol oynama şansını hak etti, bu yüzden West Ham’a gitmesine izin verdik.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: