Manchester United’ın FA Kupası’nda Aston Villa’ya karşı maçının tahmini

Manchester United’ın Aston Villa ile oynadığı Pazartesi günü yapılacak FA Kupası maçının zamanı yaklaşıyor.

Manchester United -Aston Villa maçına ilişkin tüm tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri betin bonus kodu (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

Manchester United

Manchester United, Wolverhampton Wanderers’a karşı bir önceki maçta Premier Lig’de 0:1 yenilgisinden sonra buraya geri dönmeyi umuyor.

O maçta Manchester United, topun sahipliğinin% 52’sini ve 9’unu gole çevirdi ve bunlardan 2’si hedefe çarptı. Öte yandan Wolverhampton Wanderers, hedefe 19 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefe çarptı. João Moutinho (82′) Wolverhampton Wanderers için gol attı.

En son sonuçları, Manchester United’ın savunmasının daha fazla güvenilirlik gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Manchester United sıkı tuttu ve önceki altı maçın sonunda atılan gol sayısını 4’e çıkardı.

Aston Villa

Premier Lig’de Brentford’a karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra Aston Villa ve taraftarları bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Aston Villa% 55’lik topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden hedefe 16 vuruş yaptı. Aston Villa sıralamasındaki tek oyuncu Danny Ings (16 dakika) idi. Öte yandan Brentford, hedeften 10’u vurarak 4’ü hedefe çarptı. Joan Wyssa (42′) ve Mads Rerslev (83′) Brentford’da gol attılar.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve Aston Villa son 6 maçtan 5’inde sadece 9 gol atarken gol attı. Aston Ville’in savunmasında, pozisyonları güçlendirmek gerçekten zarar görmez. Ancak, böyle bir eğilimin burada devam edeceği bir gerçek değil.

Kişisel toplantılar

16.04.2016tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarına bakıldığında, Manchester United’ın bunlardan 4’ünü, Aston Villa’nın 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu oyunlarda iki kulüp 16 gol attı, bunlardan 11’i Red Devils attı ve 5’i Villanes attı. Bu, maç başına ortalama 2.67’lik bir hedeftir.

Takım Haberleri: Manchester United

Harry Maguire (göğüs yaralanması), Paul Pogba (hamstring yaralanması) ve Tahit Chong (kasık ameliyatı) Manchester United’ın patronu Ralph Rangnick için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Aston Villa

Aston Villa’nın patronu Stephen Gerrard’ın seçebileceği tam kadroya sahip değil. Philippe Coutinho (corona virüsü) ve Mucizevi Nakamba (diz yaralanması) seçilmek için hazır değil.

🔮 Tahmin

Manchester United’ın kesinlikle ihtiyaç duydukları golleri Aston Villa’nın kapısına koyma fırsatına sahip olduğuna inanıyoruz, bu da gol atmanın zor bir göreviyle karşı karşıya kalabilir.

Bu nedenle, Manchester United’ın ana zamanın düdüğü çaldığında 2-0’lık bir skorla oldukça rahat bir galibiyet görebiliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: