Manchester United’ın İngiltere Premier Ligi maçında Tottenham Hotspur’a karşı tahmini

Cumartesi günü Old Trafford’daki Premier Lig maçında Manchester United’ın sahipleri Tottenham Hotspur ile yüzleşmeye hazır olacaklar.

Manchester United — Tottenham Hotspur maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus (en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Manchester United

Manchester United, Premier Lig’in son maçında Manchester City’den 4-1’lik bir skorla yenildikten sonra zafer yoluna dönmeyi umuyor.

O maçta Manchester United% 31’lik bir topa sahipti ve hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Manchester United’ın tek oyuncusu Jaydon Sancho (22′) oldu. Rakip Manchester City, 10’u hedefe ulaşan 24 gol attı. Manchester City’de Kevin De Bruyne (5′, 28′) ve Riyad Mahrez (68′, 91′) puan aldı.

Manchester United’ın son altı maçında Ralph Rangnick hedefi toplam 9 kez vurdu ve maç başına atılan ortalama gol sayısını 1,5’e eşit hale getirdi.

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur, Premier Lig’in son maçında Everton karşısında 5-0 kazandıktan sonra bu toplantıya yaklaşıyor.

O maçta Tottenham Hotspur, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 14 gol attı. Tottenham Hotspur için Hyun-min Seong (17′), Harry Kane (37′, 55′) ve Regilon (46′) puan aldı. Öte yandan Everton, hedefe 7 vuruş yaptı ve bunlardan 0’ı hedefe ulaştı. Everton için Michael Keane (14′ Kendi golü) öne geçti.

Son zamanlarda Tottenham Hotspur’un oynadığı maçlarda en az bir takımın berabere kaldığı bir eğilim izleniyor. Son altı karşılaşmaya bakarsanız, bu beş kez oldu. Bu karşılaşmalarda rakipler 6 gol attı, Tottenham Hotspur ise 12 gol attı.

Kişisel toplantılar

13/01/2019tarihinden itibaren geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, Manchester United’ın bunlardan 4’ünü, Tottenham Hotspur’un 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu göreceğiz.

Bu dönemde aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 11’i «kırmızı şeytanlar», 9’u da «spurs» idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3.33 oldu.

Takım Haberleri: Manchester United

Takımın kompozisyonunu düşünürsek, Manchester United menajeri Ralph Rangnick’in fiziksel formla ilgili tek bir sorunu vardır, aksi takdirde takım çok güçlüdür. Luke Shaw (corona virüsü) oyun dışında.

Bizim düşüncemize göre, Red Devils bu oyun için 4-3-3 sistemini seçmeli ve David De Gea, Aaron Van Bissac, Raphael Varan, Harry Maguire, Alex Telles, Paul Pogba, Fred, Bruno Fernandes, Antoni Elang, Cristiano Ronaldo ve Jaydon Sancho’yu seçmelidir.

Takım Haberleri: Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur’un patronu Antonio Conte’nin ulaşılamayan bir takım oyuncularla uğraşması gerekiyor. Japhet Tanganga (diz yaralanması) ve Oliver Skipp (kasık yaralanması) takımda olmayacakları isimlerdir.

Spurs’un oyuna 3-4-3 formatında başlayabileceğine inanıyoruz, Hugo Lloris, Christian Romero, Eric Deer, Ben Davis, Matt Doherty, Rodrigo Bentancourt, P. Heibjerg’i, Sergio Regulon’u, Dejan Kulusewski’yi, Harry Kane’i ve Hyun-Min Son’u serbest bırakıyoruz.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Tottenham Hotspur’un Manchester United’ın avantaj sağlayabileceğini düşündüğümüz bir takımı yenmenin zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Manchester United’ın lehine 1-0’lık bir skorla iyi bir savaş görüyoruz.

Bu ilginç bir maç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: