Marsilya — Galatasaray Maçı, Avrupa Ligi Tahmini

Bugün mArsilya Galatasaray ile karşılaştığında Avrupa Ligi maçı gerçekleşecek.

Marsilya — Galatasaray maçının tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte betin bonus kodu bulunabilir.

Marsilya

Marsilya, RC Lens’e karşı önceki maçında 2-3 Lig 1 yenilgisinden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemeyecekti.

Bu maçta Marsilya’nın topu % 60, 13’ü ise 4’ü hedefe isabet eden gole sahipti. Marsilya’nın en büyük golcüsü Dimitri Payet (33 ‘, 45’) idi. Rakibi için RC Lens hedefe 13 vuruş yaptı, 5’i de hedefe çarptı. Florian Sotoka (9 ‘), Przemyslaw Frankowski (27’) ve Wesley Said (71 ‘) RC Lens için gol attılar.

Marcel Jorge Sampaoli, önceki altı maçında 10 kez gol attı. Öte yandan, aynı maçlarda attığı gol sayısı 5’e eşittir.

Galatasaray

Galatasaray, son maçında Göztepe’ye karşı 2-1’lik skorla Süper Lig’i kazandıktan sonra mücadeleye girecek.

O maçta Galatasaray yüzde 56’lık topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 14 vuruş yaptı. Galatasaray’da golcüler Halil Dervişoğlu (49 ‘) ve Olimpiyatlar Moruzan (56’) idi. Öte yandan Göztepe, 1’i hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Şerif Ndiaye (43 ‘) Göztepe lehine kendini gösterdi.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve Galatasaray son 6 maçtan 5’inde gol atarken, toplamda 9 gol attılar. Arkadan Galatasaray çok sağlam değildi. Bununla birlikte, bu eğilim bir sonraki oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Takım Haberleri: Marsilya

Erişilebilirlik büyük bir sorun değildir ve Marcel’in patronu Jorge Sampaoli için tek fitness kaygısı tüm gruptan gelmektedir. Boubakar Kamara (kalça problemleri) kazanmıyor. Usame Targallin diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılamayacak.

Takım Haberleri: Galatasaray

Galatasaray’ın patronu Fatih Terim, ulaşılamayan oyuncularla mücadele etmek zorunda kaldı. Arda Turan (ayak bileği yaralanması) ve Ömer Elabdellaui (göz yaralanması) tedavi edilemez. Cezaya hizmet eden ve bu nedenle oynamaya uygun olmayan oyuncular Gustavo Assunsao, Omar Elabdellaui, Fatih Öztürk, Aytaç Kara ve Oğulkan Çağlayan’dır.

🔮 Tahmin

Marsilya’nın, gol atması kolay olmayacak olan Galatasaray ile karşılaştığında en az bir kez gol atması gerektiğini düşünmeye eğilimliyiz.

Bu nedenle, oyunun sonunda Marsilya’nın 2-0 farkı olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: