Marsilya vs Brest maçı, Fransız Ligi tahmin 1

Brest Cumartesi günü Stade Velodrome’u ziyaret ederek Marsilya’nın ev sahipleriyle Lig 1 karşılaşmasına katılacak.

Marsilya – Brest maçındaki tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görün 1xbet bonus nasıl kullanılır ve ayrıca son maç için oranlar.

Marsilya

Marsilya taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler – Ligin 1’i Nantes’e karşı 0: 1’lik bir skorla kazandı.

O maçta Marsilya’nın% 70’i topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 15 gol attı. Marsilya protokolündeki tek oyuncu Gerson’du (30 ‘). Öte yandan Nantes, 1’i hedefe isabet eden hedefe 3 darbe indirdi.

Marcel Jorge Sampaoli, son 6 maçında 7 kez gol attı. Aynı oyunlarda kaçırdıkları toplam gol sayısı 6’dır.

Brest

Brest, Lig 1’i bir önceki maçında Saint-Etienne karşısında 1-0 kazandıktan sonra bu mücadeleye girdi.

O maçta Brest% 35’lik bir topa sahip olmayı başardı ve hedefe 3 isabetle 8 gol attı. Brest için gol atan tek oyuncu Romain Favre’di (64 ‘). Rakibi için Saint-Étienne hedefe 12 atış yaptı, 2 tanesi hedefe çarptı.

Brest’in savunucularının başarılı performansları sonucunda kaçırılan gol sayısı son 6 maçtan 3’ünde gerçekleşti. Bu süre zarfında kendileri 12 gol attılar.

Bu düelloya girerken« Brest önceki üç deplasman lig maçında kaybetmiyor.

Yüz yüze

26 Şubat 2012 tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Marsilya’nın bu maçlardan 5’ini ve Brest — 1’i kazandığını ve sıfır berabere kaldığını gösteriyor.

Toplamda bu dönemde 17 gol attılar, bunlardan 11’i Les Olympiens’i attı ve 6’sı Les Ty ‘Zefs’i attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83 idi.

Bu takımlar arasındaki ligin bir önceki maçı, Ligin 29. günü olan 13.03.2021’in 1’inci günü olan ve Marsilya skoru 3-1 Brest ile sona eren maçtı.

O zaman Marsilya% 40’lık bir topa sahip oldu ve 7’si hedefe isabet eden 13 gol attı. Goller Arkadiusz Milik (45 ‘), Florian Touven (88’) ve Mikael Kuisans (92 ‘) tarafından atıldı.

Rakibi için Brest, hedefe 1 vuruşla hedefe 6 vuruş gerçekleştirdi. Lillian Brasier (71 ‘) golcü oldu. Hakem Jérôme Miguelgorri tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Marsilya

Marsilya teknik direktörü Jorge Sampaoli’nin, geri kalan sağlam ekibi sayesinde mücadele etmesi gereken tek bir fitness kaygısı var. Cengiz Ünder (sırt yaralanması) oyundan ayrıldı.

Takım Haberleri: Brest

Brest antrenörü Michel Der Zakaryan sağlıklı kadro nedeniyle Brest antrenörünü rahatsız edemez ancak rahatsız edemez. Sebastian Sibua (Aşil tendonunun yırtılması) oyunu özlüyor.

Tahmin

Bizim düşüncemize göre, “Marsilya«, gol atması zor olabilecek »Brest” ile oynadıklarında bir çift atabilmelidir.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, Marsilya’ya oldukça rahat bir 2-0 avantaj sağlıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: