Mbappe’nin transferi bozulabilir

Real Madrid’in Paris Saint-Germain’e bir ültimatom verdiği bildirildi: Pazar gününe kadar Kilian Mbappé’nin transferini kabul etmeyi kabul ettiler, aksi takdirde Ocak ayına kadar ücretsiz olarak imzalamayı bekleyecekler. Maçlar için en iyi oranlar 1xbet bonus nasıl kullanılır bulunabilir.

Los Blancos, transfer penceresinin bitiminden önce Fransız süperstarını imzalamaya hevesliydi, ancak PSG, büyük ilgilerini çekmeye çalışırken topuklarına dayanıyor.

PSG, Madrid’in 22 yaşındaki futbolcu için 154 milyon sterlinlik ikinci teklifini reddetti ve ocak ayında Fransızlar için geri dönmeyi düşünüyor.

Le Parisien, İspanyol devlerinin PSG’YE Pazar gününe kadar Mbappe’ye başvurmasını emrettiğini, aksi takdirde önümüzdeki yaz için onunla sözleşme öncesi bir anlaşma imzalayabilecekleri Ocak ayında geri döneceklerini bildirdi.

Anlaşmanın tamamlanmasından önce çok az zaman kaldı, transfer penceresi Salı günü kapanacak.

Mbappé ayrıca Pazartesi günü Fransız Milli takımına Bosna, Ukrayna ve Finlandiya ile üç Dünya Kupası elemesine ev sahipliği yapacak.

Fransa milli takımının teknik direktörü Didier Deschamps, Mbappé’nin durumunun «mükemmel değil» olduğunu, ancak bu hareketin ilerlemesi durumunda yıldızının tıbbi muayeneye tabi tutulması gerekiyorsa «mümkün olduğunca uzlaşmacı» olacağını söyledi.

PSG’NİN bu yaz Lionel Messi, Sergio Ramos ve Gianluigi Donnarumma’ya inmesine rağmen, Mbappe umutsuzca Bernabeu’ya taşınmaya çalışıyor ve onu Los Blancos için oynamanın «hayali» olarak görüyor.

Bununla birlikte, PSG, kulübüyle sözleşmesinin sona ermesi nedeniyle önümüzdeki yaz ücretsiz bir yarışta kaybetme riskine rağmen, yıldız oyuncularının satılmadığı konusunda defalarca ısrar etti.

İspanyol kulübü Sportsmail tarafından onaylanan iyileştirilmiş teklif Perşembe günü yapıldı, ancak kulüp başkanı Nasser Al-Khelaifi, ” konumumuz açıktır. Onu değiştirmeyeceğiz veya tekrarlamayacağız”dedi.

PSG daha önce Madrid’in Salı günü 160 milyon € (137 milyon£) tutarındaki ilk teklifine öfkeyle tepki gösterdi. Spor Direktörü Leonardo, 13 kez Avrupa Şampiyonlar Kupası sahiplerini «yasadışı ve saygısız davranış»ile suçladı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: