Meksika Dünya Kupası elemelerinin El Salvador’a karşı tahmini

 

Perşembe günü El Salvador, Dünya Kupası elemelerinin yaklaşan maçında Meksika ile savaşa giriyor.

Meksika – El Salvador maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet turkey sunulmaktadır (maç başına en iyi oranlar dahil).

Meksika

Meksika, Dünya Kupası elemelerinin bir parçası olarak Honduras’a karşı oynanan maçta 0: 1’lik sonucu tekrarlamayı hedefleyecek.

Son bulguları, Meksika’nın arka koruma kalitesinin belirgin hale geldiği gerçeğini gerçekten göstermektedir. Meksika arkadan öfkeliydi ve önceki altı maçta kendi taraflarından atılan gol sayısı 3’tü. Ancak bu maçta böyle bir eğilim devam etmeyebilir.

El Salvador

Dünya Kupası elemelerinde Kosta Rika’dan geçen maçın yenilgisinden sonra, El Salvador ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar elde edebileceklerini umuyorlar.

El Salvador’un son altı karşılaşmada sadece 4 gol attığı gollerle ilgili sorunları olduğunu belirtmek gerekir. Bu maçlarda La Selecta da 7 gol kaydetti.

💡 Tahmin

Kesin olan bir şey var: El Salvador, Meksika takımına puan vermek için elinden gelen her şeyi yapacak ve bu da kazanmak için çok fazla şans yaratacak gibi görünüyor.

Maçın sonuna kadar Meksika lehine 3-0’lik büyük bir skor öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: