Meksika — El Salvador maçı için ön tahmin.

Meksika, önümüzdeki Pazartesi günü Altın kupa maçında El Salvador ile karşılaşacak.

Meksika-El Salvador maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu 2021 (en iyi bahis oranları dahil) gösterilmektedir.

Meksika

Önceki oyunlarını kazanan Meksika, guatemala’yı 0: 3’lük bir skorla kazandıktan sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

En son sonuçları, Meksika’nın arka bahçesindeki kalitenin belirgin olduğu gerçeğine ışık tutuyor. El Tricolor, son altı çarpışmada kapılarına giren kafaların sayısının 1 olduğunu gördükten sonra cimri oldu. Böyle bir eğilim, elbette, bir sonraki oyunda devam etmeyecek. .

El Salvador

El Salvador, Trinidad ve Tobago’yu bir önceki maçta 0: 2 skorla yendikten sonra bu toplantıya katıldı.

El Salvador’u içeren önceki altı oyundan 5’inde, nispeten az sayıda gol attı. Bu dönemde oyun başına toplam ortalama gol sayısı 1.83 ve La Selecta için ortalama gol sayısı 1.67’dir.

Takım haberleri: Meksika

Meksika’dan gelen antrenör, bu maçtan önce spor formuyla ilgili herhangi bir sorun yaşamadığı ve takımın oynamaya hazır olduğu için minnettar olacaktır.

Takım Haberleri: El Salvador

Grubun tamamen yaralanmadan oynamaya hazır olması nedeniyle, Salvador patronu Hugo Perez’in bu çatışmaya girdiğini bildirmek için herhangi bir sağlık sorunu yok.

💡 Tahmin

Tahminimize göre, Meksika kesinlikle bir defadan fazla bir kapıya çarpma şansı yaratabiliyor, belki de El Salvador’la karşılaşırken, Protokole girmek zor olabilir.

Seçimimiz, Meksika için sürekli olarak 2-0’lık bir kazanan skor için burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: