MetS vs PSG Fransız Ligi tahmini 1

MetS, PSG konuk ekibiyle Çarşamba günü Lig 1 maçında Stade Saint-Symphorien’de buluşacak.

Maç için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımız betin bonus kodu ve en iyi bahis oranlarında gösterilmektedir.

Metz FC

MetS, Strazburg’un son yenilgisinden sonra Lig 1’de 3-0’lık bir skorla sonucun iyileşmesini bekleyecek.

O maçta Mets’in topu %54’üne sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 15 kez gol attı. Öte yandan Strazburg, 6’sı hedefe isabet eden kapıdan 10 giriş yaptı. Ludovic Adjorca (6′) ve Habib Diallo (26′, 40′) Strazburg için gol attılar.

Son oyunlarda Mets nadiren savunma gücü gösterdi. Aslında Mets, rakiplerinin önceki 6 maçının 6’sında 13 gol atarken gol atmasını engelleyemedi. Bunu bir kenara koyarsak, şimdi bu eğilimin önümüzdeki oyunda devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

Paris Saint-Germain

PSG, ligin 1 galibiyetinden sonra bu mücadeleye son maçında Lyon’a karşı 2-1’lik bir skorla girecek.

Bu maçta Paris Saint-Germain %63’lük topa sahipti ve 2 gol denedi, 2 gol yedi. Paris Saint-Germain’de neymar Jr. (66 dakika) ve Mauro Icardi (93 dakika) puan aldı. Olympique Lyonnais hedefe 5 atış yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Lucas Packa (54′) kendisini «Lyon»için ayırdı.

Paris Saint-Germain’in son altı maçında 17 gol attı. Paris Saint-Germain, bu davaların her birinde ek olarak kayıtlara geçti. Bu dönemde 6 golün kendi kalelerine atıldığını gördüler.

Yüz yüze

18.04.2017 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların gözden geçirilmesi, bu toplantıların Metz için bir endişe kaynağı olduğunu göstermektedir. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, PSG ise onlardan daha güçlüydü ve kazananları zamanın %100’üne indirdi.

Bu maçlarda da kafa sıkıntısı yaşanmadı: karşılaşma başına ortalama 3,83 golle 23.

Bu iki oyuncu arasındaki ligin önceki maçı ligin 1. maçının 34. günü olan 24.04.2021 idi ve skor Metz FC 1: 3 Paris Saint-Germain ile sona erdi.

O gün Metz’in topu %33, 8’i kaleye attı, 3’ü hedefe çarptı. Protokoldeki tek oyuncuları fabien Chentonsee (46′) idi.

Rakibi için Paris Saint-Germain hedefe 19 atış yaptı, hedefe 7 atış yaptı. Goller Kilian Mbappé (4 ‘, 59’) ve Mauro Icardi (89‘) tarafından atıldı. Willie Delaghode maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Mets

Seçimle ilgili pek fazla sorun yok ve neredeyse tamamen sağlıklı bir gruptan gaffer Metz Frederick Antonetti’nin endişe duyması gereken tek fitness kaygısı yok. Manuel Kabit (trafik kazası) oynamıyor.

Takım haberleri: PSG

Kompozisyonun çoğunlukla personel olması nedeniyle, PSG patronu Mauricio Pochettino’nun sadece bir fiziksel uygunluk sorunu vardır. Marco Verratti (diz yaralanması) burada oynamayacak.

🔮 Tahmin

Bu maçta Mets, Paris Saint-Germain’in savunmasını kırmaya çalışıyor, ancak onlara attığı gibi bir golün olması pek olası değil.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında, maçın Paris Saint-Germain için 1-2’lik bir avantajla sona ermesini bekliyoruz. Bu kolayca herhangi bir yöne gidebilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: