Milan – Napoli maçının tahmini

Napoli, Pazar günü Serie A maçında ev sahibi Milan ile Giuseppe Meazza Stadyumu’nda konuk olacak.

Milan ve Napoli maçlarına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri son maçın oranlarıyla birlikte betin bonus kodu girişinde gösterilir.

Milan

Milan, Serie A’da Udinese’ye karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna girdi.

Bu maçta Milan% 66’lık bir topa sahipti ve 12 gol atarken, 1 gol kapısına isabet etti. Milana’yı gol atan tek oyuncu Zlatan Ibrahimovic’ti (92 ‘). Rakibi için Udinese, hedefe 11 vuruş yaptı, 6 tanesi hedefe çarptı. Beto (17 ‘) kendisini «Udinese» lehine ayırdı.

Milan, son 6 maçının her birinde gol atarak gol atmayı bırakamadı.

Bu süre zarfında toplamda 9 puan aldılar ve toplam 6’yı da kaçırdılar.

Napoli

Serie A’daki Empoli’ye karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra Napoli, işlerin burada değişeceğini umuyor.

O maçta Napoli topu% 60’a sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 30 vuruş yaptı. Empoli hedefe 12 atış yaptı, 5’i hedefe çarptı. Patrick Coutrone (70 ‘) Empoli takımının golcüsü oldu.

Napoli ile önceki 6 karşılaşmanın 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında bir maçta atılan ortalama gol sayısı 3,67, Napoli tarafından atılan ortalama gol sayısı ise 2’dir. Elbette, bu eğilim bir sonraki oyunda da devam etmeyecek.

Yüz yüze

26 Ocak 2019’dan itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Milan’ın bu maçlardan 2’sini ve Napoli’yi 1 kazandığını ve toplam berabere kalan sonuç sayısının 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Toplamda bu oyunlarda 13 gol atıldı, bunlardan 8’i Rossoneri’den ve 5’i Partenopei’den alındı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,17’dir.

Bu takımlar arasındaki şampiyonanın son karşılaşması Serie A’nın 27. maç günü olan 14.03.2021, Milan’ın Napoli lehine 0: 1’lik skorla sona erdi.

O gün Milan% 55’lik bir topa sahipti ve 13 gol attı, 5’i ise gol attı.

Öte yandan Napoli, hedefte 15 atış yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Matteo Politano (49 ‘) kendini ayırdı. Fabrizio Pasqua’nın maçına hükmetti.

Takım haberleri: Milan

David Calabria (sorun икроножными kaslar), Alessandro Плиззари (diz cerrahisi), Rafael Леао (travma biceps kasları, kalça), Ante Ребич (boşluk kalça kasları), Pietro Пеллегри (kas yırtılması, отводящей kası) ve Simon Kjaer (rüptüre çapraz bağ) olacak eksik bir yönetici için «Milano» Stefano Пиоли.

Takım haberleri: Napoli

Napoli yöneticisi Luciano Spalletti sınırlı sayıda katılımcıya sahip bir takım seçmelidir. Fabian Ruiz (Geri çekilme kasının yırtılması), Victor Osimchen (elmacık kemiği kırığı) ve Kalida Coulibali (Kalçanın iki başlı kasının yaralanması) oynayamazlar. Filippo Costa, diskalifiye nedeniyle bu maça katılamaz.

⚡ Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak, Napoli muhtemelen Milan’ın savunmasını kırmak için yeterli şans yaratacaktır, ancak belki de vazgeçtikleri kadar fazla olmayacaktır.

Oyunun sonunda Milan’ın dar bir 2: 1 avantajına sahip olmasını bekliyoruz. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: