Milan – Spezia, İtalyan Serie A’nın tahmini

Spezia Pazartesi günü Milana’nın ev sahibi takımıyla Serie A maçı için Giuseppe Meazza Stadyumu’na gidecek.

Milan -Spezia maçındaki tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz şu adreste bulunabilir 1xbet bonus nasıl kullanılır (Maç başına en iyi oranlar dahil).

Milan

Milan, İtalya Kupası’nı Cenoa’ya karşı 3-1’lik bir skorla kazandıktan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Milan% 61’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe 24 vuruş yaptı. Milan için goller Olivier Giroud (74 dakika), Raphael Leao (102 dakika) ve Alexis Salemakers (112 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan, Genoa hedefe 14, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Leo Ostigard (17′) Genoa’nın bir parçası olarak gol attı. Milan kazananları ek süre içinde atlattı.

Son zamanlarda Milan’la yapılan maçlar sık sık canlanmıştı ve birçok sonuç maçları bekleniyordu. Her iki taraf da son 6 maçta toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), 14’ü Milan tarafından atıldı. Tarihsel sonuçları bir kenara bırakırsak, bu yaklaşmakta olan oyunda trendin devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Spezia

Spezia, Genoa’yı son maçında 0: 1’lik skorla yendikten sonra mücadeleye giriyor.

O maçta Spezia% 46’lık topa sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, 9’u da hedefe çarptı. Spezia için gol atan tek oyuncu Simone Bastoni’ydi (14 dakika). Genoa hedefe 15 darbe indirdi, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Spezia’nın önceki altı karşılaşmasında gol eksikliğinden muzdarip olduğunu ve sadece 4 gol attığını belirtmek gerekir. Bu maçlarda Spezia da kendilerine karşı toplam gol sayısının 7 olduğunu gördü.

Bu müsabakaya gelince Spezia, deplasmanda önceki 2 lig maçında kaybetmedi.

Kişisel toplantılar

Ligin bu ikisini de içeren önceki maçı, Serie A’nın 6. günü, 25 Eylül 2021’de Milan’la Spezia’ya karşı 1-2’lik bir skorla sona eren maçtı.

O gün Spezia’nın topun% 37’si topa sahipti ve 8’i kaleye çarptı, 2’si hedefe çarptı. Gol Daniele Verde (80 dakika) oldu.

Öte yandan Milan, hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Goller Daniel Maldini (48 dakika) ve Brahim Diaz (86 dakika) tarafından atıldı. Gianluca Manganello’nun maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Milan

Alessio Romagnoli (koronavirüs), Pietro Pellegri (geri çekilme kasının yırtılması), Ficayo Tomori (menisküs yaralanması) ve Simon Kjaer (çapraz bağın yırtılması) Milan’ın yöneticisi Stefano Pioli’ye ulaşamayacaktır. Sandro Tonali bu oyunu diskalifiye olduğu için oynayamaz.

Bu sefer Rossoneri’nin 4-2-3-1 sistemini iyi kullanabileceğini düşünüyoruz, Mike Meunhan, Alessandro Florenzi, Pierre Caloula, Matteo Gabbia, Theo Hernandez, Rada Krunich, Thieme Bakayoko, Alexis Salemakers, Brahim Diaz, Raphael Leao ve Zlatan Ibrahimovic’i başlatarak başlayabiliriz.

Takım Haberleri: Spezia

Baharat patronu Tiago Motta’nın sınırlı sayıda koltuğa sahip bir takım seçmesi gerekiyor. Leo Sena (travma bilinmiyor) ve Orellen Ngiamba (travma bilinmiyor), takım listesinde olmayacakları isimlerdir. Ebrima Collie diskalifiye olduğu için bu oyuna katılamayacak.

Spezia’nın 4-4-1-1 sistemini Ivan Podelel, Kelvin Amyan, Martin Erlik, Dimitrios Nicolau, Arkadiusz Nehri, Viktor Kovalenko, Jacopo Sala, Simone Bastoni, E. Kuvartsin Gyasi, Daniele Verde ve M’bala Nzola’nın katılımıyla kullanmaya karar verebileceğine inanıyoruz.

Tahmin

Spezia’nın Milan’ın bu kadrosuna karşı gol atabileceğini düşünmeye eğilimliyiz, ancak yenilgiden kaçınmak için gerçekten yeterli olmayacak.

90. dakikanın sonunda Milan’ın dar zaferini 2-1’lik skorla tahmin ediyoruz. Bekleyelim ve bunun nasıl oynayacağını görelim.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: