Milletler Cemiyeti maçında Belçika — Fransa

Milletler Cemiyeti’ndeki bir sonraki maçında Belçika Perşembe günü Fransa ile oynayacak.

Belçika – Fransa maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve güncel oranları görmek için bonus 1xbet gidin.

Belçika

Belçika, önceki sonucunun ardından, KM 0: 1 eleme turnuvasından sonra aynı şeyi yapmayı umuyor — Avrupa’nın Belarus’a karşı başarısı.

O maçta Belçika% 75’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 12 vuruş yaptı. Belçika için gol atan tek oyuncu Dennis Praet’di (33 ‘). Öte yandan Beyaz Rusya, 2’si hedefe isabet eden kapılardan 4 girişimde bulundu.

Belçika, son 6 maçının her birinde gol atarak gol atmayı bırakamadı.

Bu süre zarfında 13 gol atmayı başardılar, attığı gol sayısı ise 4 oldu.

Fransa

Fransa, Dünya Kupası elemeleri 2-0’dan sonra bu karşılaşmaya katılacak – Avrupa son maçında Finlandiya’yı yenecek.

O maçta Fransa’nın yüzde 64’ünün topa sahip olduğu ve 20’sinin kaleye attığı gol, 6’sı hedefe isabet etti. Fransa için gol atan tek oyuncu Antoine Griezmann’dı (25 ‘, 53’). Finlandiya, 1’i hedefe isabet eden kapıdan 3 girişimde bulundu.

Önceki 6 maçında Fransa 10 gol attı. Fransa da bu davaların her birinde gol atmayı başardı. Bu süre zarfında savunucuları rakipleriyle 8 gol attı. Önceki sonuçların yanı sıra, bu modelin burada bu tesadüfte devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Takım haberleri: Belçika

Belçika’nın patronu Roberto Martinez, seçebileceği tamamen sağlıklı bir ekip sayesinde bu maçtan önce herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Fransa

Fransa milli takımının patronu Didier Deschamps, oyuna tam olarak hazır olan kadro sayesinde, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

Tahmin

Belçika’nın, büyük olasılıkla galip geleceğini düşündüğümüz bu Fransız takımını puanlamak için her türlü çabayı göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle 90’ların sonunda Fransa’nın inatçı avantajını 0: 1 olarak bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: