Milletler Cemiyeti maçında İtalya ve İspanya’ya karşı tahmin

Çarşamba günü Milletler Cemiyeti’ndeki karşılaşmaları İtalya’yı İspanya’nın Xı’sine karşı görecek.

İtalya — İspanya maçıyla ilgili tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketi sonuçlarımızın yanı sıra en iyi bahis oranlarımız 1xbet bonus gösterilmiştir.

İtalya

İtalya, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek, 5: 0 Dünya Kupası elemelerinden — Avrupa’nın Litvanya üzerindeki başarısından – devam etmek isteyecek.

O maçta İtalya, topun sahipliğinin% 72’sini ve hedefe 5 vuruşla 21 gol atmayı başardı. İtalya milli takımı için goller Musa Keen (11 ‘, 29’), Giacomo Raspadori (24 ‘) ve Giovanni Di Lorenzo (54’) tarafından atıldı. Rakibi için Litvanya, hedefte 6, hedefte 1 atış yaptı. Edgaras Utkus (14 ‘Avtogol) Litvanya takımının golcüsü oldu.

Son sonuçları, İtalya’nın savunucularına büyük saygı gösterilmesi gerektiği gerçeğine ışık tutuyor. İtalya, son 6 maçta kalelerine atılan gol sayısını 4’e çıkararak cimri davrandı.

İspanya

İspanya, Dünya Kupası 0: 2 eleme turnuvasının ardından buluşmaya gidecek – Avrupa, Kosova’yı son maçında yenerek yenilgiye uğradı.

O maçta İspanya’nın %73’lük bir topa sahip olduğu ve 19’unun gole çarptığı, 4’ünün gole çarptığı görüldü. İspanya milli takımı için goller Pablo Fornals (32 ‘) ve Ferran Torres (90’) tarafından atıldı. Kosova hedefe 7, hedefe 3 isabet etti.

İspanya’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta 21 kez gol atıldığı ve maç başına ortalama 3,5 gol attığı öne sürülüyor. Muhalif takımların böyle 7 golü var. Her iki durumda da, böyle bir eğilimin bir sonraki oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Yüz yüze

5 Mart 2014’ten itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, İtalya’nın bu maçlardan 1’ini, İspanya’nın ise 2’sini kazandığını ve berabere kalan maçların sayısının 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu dönemde aralarında 12 gol atıldı, bunlardan 5’i Azurri’yi attı ve 7’si La Furia Roja’yı attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2’dir.

Takım haberleri: İtalya

İtalya’nın patronu Roberto Mancini’nin, bu karşılaşmadan önce, seçim yapabileceğiniz mükemmel sağlıklı bir ekiple fitness konusunda hiçbir endişesi yok.

Takım haberleri: İspanya

Tamamen yaralanmadan arınmış bir takımı olan İspanya milli takımı teknik direktörü Luis Enrique, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamamaktadır.

💡 Tahmin

İspanya’nın, İtalya’nın bu kadrosunu kazanmak ve hatta belki de temiz bir sayfa tutması gereken bir takım olarak çok çalışacağına inanıyoruz.

Böylece İtalya’nın zaferini 90 dakika sonra 1-0’lık küçük bir skorla tahmin ediyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: