Milletler Cemiyeti maçında İtalya’nın Almanya’ya karşı tahmini

Cumartesi günkü Milletler Cemiyeti maçında İtalya Almanya’ya karşı oynuyor.

İtalya – Almanya maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet bonus kodu (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

İtalya

İtalya, Arjantin’e karşı önceki maçta Finalisim’deki 0-3 yenilgisinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor olacak.

Son maçlarda İtalya nadiren temiz kalıyor. Aslında İtalya, önceki 6 maçtan 5’inde savunmayı kırdı ve bu süre zarfında 7 golü kaçırdı.

Almanya

Önceki maçta Almanya, uluslararası dostluk karşılaşmalarında Hollanda ile 1-1 berabere kaldı.

Alman savunma oyuncularının güvenilir performansları dizisi sayesinde “karşı goller” rakamları önceki 6 maçta 3 gol attı. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 22 idi. Önceki sonuçlara bakılmaksızın, bu eğilimin yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini şimdi beklemeliyiz.

Kişisel toplantılar

Eğer 09/02/2011 tarihinden itibaren başlarındaki maçların istatistiklerine bakarsanız, her iki kulüp de aralarında onurlu yerleri paylaştılar: İtalya bu maçlardan 1’ini kazandı, Almanya 1’i kazandı ve 4 maç normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlarda 14 gol atıldı, bunlardan 6’sı azurri ve 8’i Mannschaft olmak üzere 8 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Takım haberleri: İtalya

İtalya milli takımının patronu Roberto Mancini, bu maçtan önce fiziksel formla ilgili herhangi bir sorun yaşamadan tam kadroya sahiptir ve seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroya sahiptir.

Takım haberleri: Almanya

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Almanya milli Takımı yöneticisi Hansy Flick, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Almanya ve İtalya’nın birbirlerini çok eşit bir mücadelede çok iyi puanlayabileceğine inanıyoruz.

Bu maçta söylenecek pek bir şey yok. Bunu göz önünde bulundurarak, bunun maçın sonunda 1:1 berabere çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: