Milletler Cemiyeti maçında Macaristan’ın Almanya’ya karşı tahmini

Cumartesi günkü Milletler Cemiyeti maçına kadar Macaristan’ın Almanya ile buluşacağı çok az zaman kaldı.

Macaristan — Almanya maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı öğrenmek için 1xbet promosyon kodu geçin.

Macaristan

Milletler Cemiyeti’nin önceki maçında İtalya’ya karşı 2-1’lik bir skorla yenilginin ardından Macaristan daha iyi bir sonuç isteyecek.

O maçta Macaristan% 44’lük bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Öte yandan İtalya, 6’sının hedefi vurduğu gole 17 darbe indirdi. İtalya’da Nicolo Barella (30′), Lorenzo Pellegrini (45′) ve Gianluca Mancini (61′ kendi golü) gol attı.

Son sonuçlar, Macar savunması için bunun harika bir zaman olduğunu gösteriyor. Macaristan gol atmadı, önceki 6 maçta kaleciden geçen gol sayısı 3 oldu. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceği, bir sonraki maçta öğreneceğiz.

Almanya

Son maçında Almanya, Milletler Cemiyeti’nde İngiltere ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Almanya% 63’lük bir topa sahipti ve 6’sının hedefi vurduğu 10 golü attı. Alman milli takımı için gol atan tek oyuncu Jonas Hofmann’dı (50′). İngiltere, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 15 darbe indirdi. İngiltere için Harry Kane attı (88′).

Alman milli takımının savunucularının etkili eylemleri dizisi, önceki 6 maçtan 3’ünde «karşı golleri» ne yol açtı. Aynı dönemde kendileri tarafından atılan gol sayısı 21 oldu.

Kişisel toplantılar

Bu kulüplerin katılımıyla ligde bir önceki maç Euro 2020 maçının 3. gününde 23/06/2021 tarihinde gerçekleşti ve Almanya – Macaristan 2-2’lik skorla sona erdi.

O gün Almanya zamanın% 76’sına sahipti ve hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Goller Kai Havertz (66′) ve Leon Gorettzka (84′) tarafından atıldı.

Öte yandan Macaristan, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 9 darbe indirdi. Goller Adam Salai (11′) ve Andras Schaefer (68′) tarafından atıldı. Maç Sergei Karasev tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Macaristan

Macaristan milli takımının patronu Marco Rossi, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Her ihtimalde, Nemzeti Tizenegy maçta Peter Gulaci, Adam Lang, Willie Orban, Attila Salai, Attila Fiola, Adam Nagy, Balint Vexey, Zholt Nagy, Roland Sallai, Dominik Soboslai ve Adam Salai’nin katılımıyla 3-4-2-1’lik bir maç oynayacak.

Takım haberleri: Almanya

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Almanya milli Takımı yöneticisi Hansy Flick, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Die Mannschaft, Manuel Neuer, Lukasz Klostermann, Niklas Zühle, Antonio Rüdiger, David Raum, Joshua Kimmich, Leon Goretzka, Serge Gnabri, Thomas Müller, Jamal Musiala ve Kai Havertz’in başlangıç kadrosuyla 4-2-3-1 formatında oynaması muhtemeldir.

Tahmin

Almanya’nın Macaristan’a karşı büyük olasılıkla gol atması zor olabilecek goller arasında olacağına dair bir hisimiz var.

Almanya lehine her zamanki 0:2 puan farkını tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: