Milletler Cemiyeti maçında Slovakya’nın Kazakistan’a karşı tahmini

Pazartesi günü Milletler Cemiyeti çerçevesinde Slovakya Kazakistan ile oynayacak.

Slovakya – Kazakistan maçının tam tahmini, maç öncesi istatistikleri ve kullanıcı anketi 1xbet promosyon kodu, maç başına en son oranlarla birlikte sunulmaktadır.

Slovakya

Slovakya, Milletler Cemiyeti’nde Belarus (0:1) ile oynanan maçın sonucunu tekrarlamayı hedefleyecek.

O maçta Slovakya, zamanın% 68’ine sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Slovakya için Tomasz Suslov (61′) attı. Beyaz Rusya, hedeften 1’i olmak üzere hedefe 7 vuruş yaptı.

Stefan Tarkovic’in Slovakları son altı maçta 12 gol kaydetti. Tersine, bu oyunlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 6’dır.

Kazakistan

Kazakistan, bir önceki maçta Azerbaycan’a karşı Uluslar Ligi’nde 2-0 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta, Kazakistan zamanın% 40’ına sahipti ve 5 gol atma girişiminde bulundu, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Kazakistan için gol atan tek oyuncu Abat Aymbetov’du (50′, 60′). Öte yandan Azerbaycan’ın 15 gol atma girişimi vardı, bunlardan 7’si gole girdi.

Son zamanlarda Kazakistan’ın katılımıyla yapılan maçlarda en az bir takımın berabere kaldığı bir eğilim olmuştur. Son altı maçın kontrolü, bunun 5 kez gerçekleştiğini gösteriyor. Bu karşılaşmalarda rakipler 12 gol attı, Kazakistan ise 5 gol attı.

Takım haberleri: Slovakya

Slovakya milli Takımı yöneticisi Stefan Tarkovic, bu maçtan önce tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Kazakistan

Kazakistan milli takımının patronu Magomed Adiyev, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır, çünkü seçime hazır tamamen yaralanmamış bir gruba sahiptir.

Tahmin

Slovakya’nın, tüm gücüyle savunmalarını kırmaya çalışacak olan Kazakistan’a karşı bir maçta zafere ve olası temiz bir temele ulaşma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle Slovakya’nın 90 dakika sonra 2-0’lık skorla rahat bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: