Milletler Cemiyeti’nde Avusturya – Danimarka maçının tahmini

Her iki takımın taraftarları Pazartesi günü Avusturya’nın Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak Danimarka’yı kabul etmesini bekliyorlar.

Avusturya — Danimarka maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu ve en son bahis oranlarındadır.

Avusturya

Avusturya, bir önceki sonucun ardından, Uluslar Ligi’nde Hırvatistan’a karşı 0-3 galibiyetinden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Avusturya% 39’luk bir topa sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı ve bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Avusturya milli takımının bir parçası olarak goller Marco Arnautovic (41′), Michael Gregoric (54′) ve Marcel Sabitzer (57′) tarafından atıldı. Öte yandan Hırvatistan, 3’ünün hedefi vurduğu gole 13 darbe indirdi.

Son zamanlarda Avusturya milli takımının katılımıyla yapılan maçlar sık sık gergin bir ortamda gerçekleşiyor, çok sayıda gol atması bekleniyor. Her iki takım da son altı maçta toplam 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol) ve bunlardan 13’ü Avusturya’ya aitti. Bununla birlikte, böyle bir eğilimin burada da devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Danimarka

Danimarka, Uluslar Ligi’ni 1-2 kazandıktan sonra bu maça son maçında Fransa’yı yenerek çıktı.

O maçta Danimarka% 40’lık bir topa sahipti ve hedefine 8 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Danimarka milli takımının golünün yazarı Andreas Cornelius (68′, 88′) idi. Fransa, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 19 vuruş yaptı. Fransa için Karim Benzema’yı attı (51′).

Etkili karşılaşmalar için iştahını gösteren Danimarka’nın takımlarını sergilediği önceki altı maçta goller 20 kez atıldı ve her karşılaşmada ortalama 3.33 gol atıldı. Rakipler bu toplamın 7’sini attı.

Kişisel toplantılar

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki bir önceki düello, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 8. maç günü maçında 12/10/2021’de Danimarka – Avusturya 1-0’lık bir skorla gerçekleşti.

O maçta Danimarka, zamanın% 49’una sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Gol atan tek oyuncu Joakim Meile’ydi (53′).

Öte yandan Avusturya, hedefe 7, hedefe 0 isabet etti. Yargıç Ivan Çember.

Tahmin

Danimarka ve Avusturya’nın nihayetinde birbirlerini tamamen ortadan kaldırabileceğine inanıyoruz.

Bu karşılaşmada oyuna çok az bağımlı olan çok az şey var ve bu sonuca çok yakın. Bu nedenle, 90 dakika sonra 1-1’lik bir skorla berabere bitecek gergin bir toplantı görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: