Milletler Cemiyeti’nde Belçika-Polonya maçının tahmini

Belçika, Çarşamba günü yaklaşan Milletler Cemiyeti maçında Polonya ile görüşecek.

Belçika – Polonya maçının tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımızın yanı sıra maç başına en son oranları 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır görebilirsiniz.

İçindekiler
  1. Belçika
  2. Polonya
  3. Tahmin

Belçika

Belçika, Hollanda’dan Milletler Cemiyeti’nde 1:4 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Belçika topu% 50’ye sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. Belçika milli takımının bir parçası olarak Mishi Batshuayi (93′) golünü attı. Hollanda, hedeften 15’i, hedeften 7’si olmak üzere hedefe 15 darbe indirdi. Hollanda için Stephen Bergwein (40′), Memphis Depay (51′, 65′) ve Denzel Dumfries (61′) puan aldı.

Belçika milli takımının katılımıyla yapılan maçlar son zamanlarda genellikle büyüleyici bir biçimde gerçekleşiyor, rakiplerinin kapısında çok fazla mücadele bekleniyor. Son altı maçta her iki takım da toplamda 21 gol attı (maç başına ortalama 3,5 gol) ve bunlardan 11’i Belçika’ya aitti. Buna rağmen, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Polonya

Polonya, bir önceki maçta Galler’i yenerek Milletler Cemiyeti’ni 2-1 kazandıktan sonra maça çıkacak.

O maçta Polonya% 55’lik bir topa sahipti ve 3’ünün hedef alındığı hedefe 15 vuruş yaptı. Polonya’da goller Yakub Kamiński (72′) ve Karol Schwiderski (85′) tarafından atıldı. Öte yandan Galler, 2’si hedefe isabet eden hedefe 14 darbe indirdi. Galler için Johnny Williams attı (52′).

Önceki altı maçta Polonya 11 gol attı. Polonya da bu davaların her birinde gol atmayı başardı. Bu maçlarda 5 gol kendi kalelerine atıldı.

Tahmin

Belçika’nın büyük olasılıkla topa çok fazla sahip olacağına ve çok sayıda gol fırsatına sahip olacağına inanıyoruz.

Ancak, Polonya’nın gol atmak için yeterli şansa sahip olduklarını görmemize rağmen, gol fırsatlarını elde etmek için Polonya’nın zor bir zaman geçirmesi gerekecek.

Bu nedenle, aradaki düdük çaldığında Belçika lehine rahat bir 3-1 puan bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: