Milletler Cemiyeti’nde Danimarka ve Avusturya maçının tahmini

Pazartesi günü Milletler Cemiyeti’nde Danimarka’ya karşı Avusturya’ya karşı bir maç düzenlenecek.

Danimarka – Avusturya maçının tüm tahminleri, kullanıcı istatistikleri ve anketleri 1xbet promosyon kodu ve güncel oranlarda sunulmaktadır.

Danimarka

Danimarka, Hırvatistan’dan son maçında Milletler Cemiyeti’nde 0:1 yenilgisinin ardından zafer yoluna dönmeyi umuyor.

O maçta Danimarka% 49’luk bir topa sahipti ve gole 14 vuruş yaptı, bunlardan 1’i gole girdi. Öte yandan Hırvatistan, gole 9, bunlardan 2’si de gole 9 vuruş yaptı. Hırvatistan için Mario Pasalic attı (69′).

Danimarka son maçlarda sık sık kaçırmadı. Gerçekler, Danimarka’nın önceki 6 maçtan 5’inde gol attığını ve 9 gol attığını gösteriyor.

Avusturya

Avusturya, son maçında Fransa ile Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak 1-1 berabere kaldı.

O maçta Avusturya, zamanın% 33’üne sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 4 vuruş yaptı. Avusturya milli takımının golünün yazarı Andreas Weimann (37′) idi. Öte yandan Fransa, hedeften 15’i, hedeften 7’si olmak üzere hedefe 15 darbe indirdi. Kilian Mbappé Fransa için attı (83′).

Avusturya’nın katılımıyla önceki 6 maçtan 5’inde üç veya daha fazla gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı 3, Avusturya’nın ortalama gol sayısı ise 1,83’tür. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

Bu takımlar arasındaki son karşılaşma 06/06/2022’de Milletler Cemiyeti’nin 2. gün maçında gerçekleşti ve Avusturya – Danimarka 1-2’lik skorla sona erdi.

O zamanlar Avusturya, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 17’si gole, 1’i de gole vurdu. Protokoldeki tek oyuncuları Xaver Schlager (67′) idi.

Öte yandan Danimarka hedefe 8 vuruş yaptı ve 6 gol attı. Goller Pierre-Emile Heibjerg (28′) ve Jens Striger Larsen (84′) tarafından atıldı. Maç Willie Collum tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Danimarka

Danimarka milli takımının patronu Casper Hülmand, bu maçtan önce herhangi bir fiziksel uygunluk sorunu yaşamadığı için minnettar olacak ve tamamen yaralanmasız bir gruptan birini seçebilecek.

Takım haberleri: Avusturya

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Avusturya milli takımının patronu Ralph Rangnick, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Avusturya’nın Danimarka milli takımına karşı gol atmak için yeterli şansa sahip olması gerektiğine inanıyoruz, ancak kaçırabilecekleri kadar çok gol olmayabilir.

Bizim seçimimiz, hakimin son düdüğüne kadar Danimarka lehine 2-1’lik bir skor— Her halükarda, o kadar çok kafa olmayacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: