Milletler Cemiyeti’nde İspanya – Fransa maçının tahmini

Pazar günü, İspanya ve Fransa’nın katılımıyla Milletler Cemiyeti’nin belirleyici finalinin gürültüsünü memnuniyetle karşılıyor. Hangi taraf şampiyon olacak? Bu belki bir klasik.

İspanya — Fransa maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranları görmek için 1xbet promosyon kodu gidin.Her iki takım da tahminleri atar.

İspanya

İspanya taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler — Milletler Cemiyeti’nde İtalya’ya karşı bir zafer – 1: 2.

O maçta İspanya’nın yüzde 75’i topa sahipti ve 13 tanesi kaleye çarptı, 4’ü hedefe çarptı. İspanya milli takımı için tablodaki tek oyuncu Ferran Torres (17 ‘, 45’) idi. İtalya, 5 atışta hedefte 8 atış yaptı. Lorenzo Pellegrini (83 ‘) İtalya milli takımı için kendini ayırdı.

İspanya, son 6 maçının her birinde gol atarak gol atmayı bırakamadı.

Bu dönemde 11 gol attılar, attığı gol sayısı ise 5 oldu.

Fransa

Fransa, son maçında Belçika’yı yenen 2-3 Uluslar Ligi’ni kazandıktan sonra bu oyuna girdi.

O maçta Fransa’nın yüzde 49’unun topa sahip olduğu ve 6’sı hedefe isabet eden 16 vuruş vardı. Fransa milli takımının hesabında Karim Benzema (62 dakika), Kilian Mbappé (69 dakika) ve Theo Hernandez (90 dakika) vardı. Öte yandan Belçika, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 11 darbe indirdi. Yannick Carrasco (37 ‘) ve Romelu Lukaku (40’) Belçika için kendilerini ayırdılar.

Fransa’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta üretken maçlara olan isteklerini kanıtlayan 21 gol, karşılaşma başına ortalama 3,5 gol attı. Rakip takımlar bu toplamın 9’unu oynamayı başardılar. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görelim.

Yüz yüze

27.06.2006’dan itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarına bakıldığında, İspanya’nın bunlardan 3’ünü, Fransa’nın 2’sini kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde 12 gol attılar, bunlardan 7’si La Furia Roja’yı ve 5’i Le Bleus’u attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Takım haberleri: İspanya

İspanya’dan teknik direktör Luis Enrique, bu karşılaşmada kesinlikle yaralanmadan seçebileceğiniz bir grup sayesinde herhangi bir fitness problemi olmayacağı için minnettar olacaktır.

Takım haberleri: Fransa

Fransa milli takımının teknik direktörü Didier Deschamps, seçim için kesinlikle sakatlıksız bir kadroya sahip olmasından dolayı bu maçtan önce fiziksel uygunluk konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bu ikisine baktığımızda, Fransa ve İspanya’nın ayrılması zor olsa da, puanlama için yeterli fırsata sahip olmaları gerektiğini düşünüyoruz.

Göreceğiz, ama her şey tamamen bitebilir gibi görünüyor. Bu nedenle, hakem tam bir düdük çaldığında 1: 1’lik skorla çok yakın bir oyunu tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: