Milletler Cemiyeti’nde İtalya – Macaristan maçının tahmini

Salı günü Milletler Cemiyeti’nde İtalya — Macaristan maçı yapılacak.

1xbet promosyon kodu tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve İtalya — Macaristan maçına ilişkin kullanıcı anketleri (en iyi bahis oranları dahil) sunulmaktadır.

İtalya

İtalya, Almanya’ya karşı Milletler Cemiyeti maçında 1-1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna geliyor.

O maçta İtalya, zamanın% 33’üne sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. İtalya için gol atan tek oyuncu Lorenzo Pellegrini’ydi (70′). Öte yandan Almanya, hedefe 12, bunlardan 4’ü de hedefe doğru 12 vuruş yaptı. Almanya için Joshua Kimmich’i (73′) attı.

Son zamanlarda İtalya çok nadiren kaçırmıyor. Aslında İtalya, önceki 6 maçtan 5’inde gol atarken, 8 gol attı. Önceki sonuçlara bakılmaksızın, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini şimdi beklemeliyiz.

Macaristan

Macaristan, son maçında İngiltere üzerinden Milletler Cemiyeti’nde 1-0 kazandıktan sonra bu maça gelecek.

O maçta Macaristan% 43’lük bir topa sahipti ve 6’sı gole giren gole 11 vuruş yaptı. Macaristan için golün yazarı Dominique Soboslai (66′) idi. Öte yandan İngiltere, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 darbe indirdi.

Macaristan milli takımının savunucularının bir dizi güvenilir eylemi sonucunda, son 6 maçında «gollere karşı» skorları 3 oldu. Bu süre zarfında kendi saldırıları 9 gol attı.

Takım haberleri: İtalya

İtalya milli takımının patronu Roberto Mancini, tamamen sağlıklı olduğu için fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadan tam kadroya sahiptir.

Her halükarda, azzurri’ler Gianluigi Donnarumma, Giovanni Di Lorenzo, Alessandro Bastoni, Leonardo Bonucci, Cristiano Biragi, Sandro Tonali, Brian Cristante, Nicolo Barella, Matteo Politano, Gianluca Scamacca ve Giacomo Raspadori’yi kullanarak 4-3-3’lük bir düzenlemeyi seçmelidir.

Takım haberleri: Macaristan

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Macaristan milli takımının patronu Marco Rossi, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

“Tizenegi’nin Nemzeti” nin, Peter Gulaci, Adam Lang, Willie Orban, Attila Salai, Loik On, Adam Naga, Andrasch Schafer, Zolt Naga, Roland Sallai, Dominic Soboslai ve Adam Salai’yi serbest bırakarak 3-4-2-1 sistemini seçeceğini düşünmeye eğilimliyiz.

💡 Tahmin

İtalya’nın, savunmalarını kırması kolay olmayacak olan Macaristan ile yapılan maçta zafere ve olası bir boş sayfaya güveneceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle 90 dakika sonra İtalya’nın 2-0’lık skoruyla oldukça rahat bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: