Milletler Cemiyeti’nde İtalya maçına karşı İngiltere’nin tahmini

Cumartesi günü İngiltere’nin İtalya ile oynadığı Milletler Cemiyeti maçının beklenmesi neredeyse sona erdi.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve İngiltere — İtalya maç istatistiklerimiz 1xbet bonus kodu (artı maç başına en iyi oranlar) bulabilirsiniz.

İngiltere

İngiltere, Almanya’ya karşı Milletler Cemiyeti’nde 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta İngiltere% 37’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan hedefe 15 vuruş yaptı. İngiltere için Harry Kane attı (88′). Almanya hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Almanya’ya Jonas Hofmann attı (50′).

Son zamanlarda İngiltere ile yapılan maçlar genellikle çok sayıda golün beklediği heyecan verici karşılaşmalar haline geldi. Sadece son altı maçta, her iki takım da toplamda 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol attı) ve bunlardan 20’si İngiltere tarafından atıldı. Ancak, böyle bir resmin bir sonraki oyunda da devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

İtalya

İtalya, son maçında Macaristan’a karşı Uluslar Ligi’ni kazandıktan sonra 2-1’lik skorla bu maça çıkacak.

O maçta İtalya% 56’lık bir topa sahipti ve 6’sı gole isabet eden hedefe 17 vuruş yaptı. İtalya milli takımının bir parçası olarak goller Nicolo Barella (30′), Lorenzo Pellegrini (45′) ve Gianluca Mancini (61′ kendi golü) tarafından atıldı. Öte yandan Macaristan, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 darbe indirdi.

İstatistikler yalan söylemiyor ve İtalya son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 8 gol yedi. Savunma açısından İtalya çok güvenilir değildi.

Kişisel toplantılar

24/06/2012 tarihinden itibaren önceki maçlarına bakarsak, bu iki kulüp arasında her şey eşit oldu: İngiltere bu maçlardan 1’ini kazandı, İtalya 1’i kazandı ve 4’ü normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlarda 12 gol atıldı, bunlardan 6’sı “üç aslan” ve 6’sı “azurri” idi. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Takım haberleri: İngiltere

İngiltere milli takımı yöneticisi Gareth Southgate’in tam kadroya sahip olması ve fiziksel formla ilgili herhangi bir sorun söz konusu değil.

Takım haberleri: İtalya

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, İtalya milli takımı yöneticisi Roberto Mancini bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bu maçta İngiltere çok sayıda gol ve başarılı gol atma yeteneğine sahip.

Bununla birlikte, İtalya’nın gol atması zor olabilir, ancak biz onların da bir noktada misilleme yapma ihtimalinden daha fazla olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda İngiltere’nin 3-1’lik skorla oldukça rahat bir galibiyet kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: