Milletler Cemiyeti’nde Norveç — İsveç maçının tahmini

Pazar günü Milletler Cemiyeti’nde Norveç İsveç ile oynayacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Norveç— İsveç maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet bonus geçin (en iyi bahis oranları dahil).

Norveç

Norveç, Milletler Cemiyeti’nde Slovenya’ya karşı 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Norveç, zamanın% 59’una sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 16 vuruş yaptı. Öte yandan Slovenya, 3’ünün hedefi vurduğu gole 8 darbe indirdi.

En son sonuçları, Norveç milli takımının arka hattının daha fazla sağlamlık gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Norveçliler maçı gergin tutuyorlar ve son 6 maçında kalecilerinden geçen gol sayısını 3’e çıkardı.

İsveç

Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak Sırbistan’a karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, İsveç ve taraftarları bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta İsveç% 45’lik bir topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Sırbistan, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 9 darbe indirdi. Sırbistan için Luka Jovic attı (45′).

İsveç’in son 6 maçında sadece 4 gol atarak rakiplerinin kalesine giremediğini belirtmek gerekir. Bu maçlarda rakip takımların toplam gol sayısı 7’ye eşit oldu. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görelim.

Kişisel toplantılar

Eğer 14/08/2013 tarihinden itibaren önceki maçlarına bakarsak, taraflar arasında çok az ortak nokta vardı: Norveç bu maçlardan 1’ini kazandı, İsveç 1’i kazandı ve 4’ü normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlarda 19 gol atıldı, bunlardan 9’u Leuven’e ait, 10’u da İyi Niyet’e aitti. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 3,17’ye eşit olarak verir.

Bu takımlar arasındaki önceki karşılaşma, Milletler Cemiyeti’nin 2. gün maçında 05/06/2022 tarihinde İsveç – Norveç 1:2’lik skorla sona eren maçta gerçekleşti.

O gün İsveç, zamanın% 66’sına sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Golün yazarı Anthony Elanga (92′) idi.

Norveç, 8’i hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Erling Haaland (20′, 69′) golün yazarı oldu. Yargıç Anthony Taylor.

Takım haberleri: Norveç

Norveç Milli Takımı’nın menajeri Masa Solbakken, bu maçtan önce tamamen sakatsız bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamadan tam kadroya sahip.

Büyük olasılıkla Leuven 4-3-1-2’lik bir düzenlemeyi seçecektir: O. Haaskjold Nyland, M. Holmgren Pedersen, Andreas Hanche-Olsen, Leo Oestigard, Birger Meling, Morten Thorsby, Sander Berge, Fredrik Aursnes, Martin Oedegaard, Alexander Soerlot ve Erling Braut Haaland.

Takım haberleri: İsveç

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde İsveç milli takımı yöneticisi Janne Andersson bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bizim bakış açımızdan, Blagult’un 4-4-2 kadrosunu kullanması muhtemeldir: Robin Olsen, Emil Kraft, Hjalmar Ekdahl, S. Papagiannopoulos, Ludwig Augustinsson, Dejan Kulusewski, Jens-Lis Kaust, Jesper Karlstroem, Emil Forsberg, Alexander Isak ve Robin Quison.

🔮 Tahmin

İsveç’in Norveç’e gol atmak için yeterli güce sahip olduğuna inanıyoruz, ancak büyük olasılıkla onlara karşı attığı kadar fazla olmayacak.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Norveç lehine 2-1’lik bir skorla sona erecek gergin bir mücadeleyi bekliyoruz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: