Milletler Cemiyeti’nde Portekiz – Çek Cumhuriyeti maçının tahmini

Portekiz’in Çek Cumhuriyeti ile oynadığı Perşembe günü düzenlenecek olan Milletler Cemiyeti’nin neredeyse zamanı geldi.

Tahminlerimiz, özel anketlerimiz ve Portekiz — Çek Cumhuriyeti maç istatistiklerimiz 1xbetten artı maç başına en son oranları bulacaksınız.

Portekiz

Önceki sonuçla cesaretlendirilen Portekiz, İsviçre’nin Uluslar Ligi’nde 4-0’lık bir skorla yenilgisinden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta Portekiz, zamanın% 55’ine sahipti ve 10’u hedefe ulaşan gole 18 vuruş yaptı. Portekiz milli takımının bir parçası olarak goller William Carvalho (15′), Cristiano Ronaldo (35′, 39′) ve Juan Cancelo (68′) tarafından atıldı. İsviçre rakibinin golüne 5 vuruş yaptı ve 1 gol attı.

En son sonuçları, Portekiz’in arka bahçesindeki her şeyin plana göre gittiği gerçeğini gerçekten gösteriyor. Portekiz cimri davrandı ve son 6 maçta kaleciden geçen gol sayısı 4 oldu. Her halükarda, bu modelin bu maçta tekrar edip etmeyeceği görülecektir.

Çek

Önceki maçta Çek Cumhuriyeti, İspanya ile Milletler Cemiyeti maçında 2-2 berabere kaldı.

O maçta Çekya, zamanın% 21’ini topa sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 3 golle 3 vuruş yaptı. Çek Cumhuriyeti için goller Yakub Piyek (4′) ve Jan Kuhta (66′) tarafından atıldı. İspanya hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. İspanya için Gavi (45′) ve Inigo Martinez (90′) puan aldı.

Son altı maçta Yaroslav Shilhava’nın çekçileri toplam 9 kez gol attılar ve onlara maç başına ortalama gol sayısı 1,5 oldu.

Takım haberleri: Portekiz

Portekiz milli takımının menajeri Fernando Santos’un fiziksel formda herhangi bir problemi yok ve bu oyuna tamamen sağlıklı bir kadroyla yaklaşıyor.

«Selesao’nun» 4-3-3 sistemini muhtemelen kullanacağına inanıyoruz: Rui Patricio, João Cancelo, Danilo Pereira, Domingos Duarte, Raphael Guerreiro, João Moutinho, João Palhinha, Bruno Fernandes, Bernardo Silva, Cristiano Ronaldo ve Raphael Leao.

Takım haberleri: Çek Cumhuriyeti

Tamamen sağlıklı bir grup sayesinde, Çek Milli Takımı yöneticisi Yaroslav Shilhavi bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Çekya’nın 3-4-3’lük bir yerleşimi seçebileceğine inanıyoruz, Tomas Vaclik, Alyos Mateja, Yakub Brabek, David Zima, Vladimir Kufal, Alex Kral, Tomas Souchek, Milan Havel, Adam Glozek, Jan Kuhtu ve Yakub Peshek’i piyasaya sürerek.

💡 Tahmin

Portekiz, uzun süreler boyunca kendini elinde tutmada ustadır ve yarattıkları birkaç noktayı gerçekleştirebilmelidir.

Öte yandan, Çek Cumhuriyeti’nin kendi başına gol atması zor olabilir, ancak zaman zaman onların da tehlikeli olduklarını görüyoruz.

Tahminimiz, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Portekiz’in 3-1’lik galibiyetidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: