Milletler Cemiyeti’nde Portekiz – İsviçre maçının tahmini

Pazar günkü Milletler Cemiyeti maçında Portekiz, İsviçre’ye karşı mücadele edecek.

Portekiz — İsviçre maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için betin bonus kodu geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Portekiz

Portekiz, Milletler Cemiyeti’nin İspanya’ya karşı oynadığı maçta 1-1 berabere kaldıktan sonra bu oyuna geliyor.

Portekiz’in bu maçta % 39’luk bir topa sahip olduğu maçta, ikisi de gole giren 7 gole isabet etti. Portekiz’in kalesine gol atan tek oyuncu Ricardo Orta’ydı (82′). İspanya hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. İspanya için Alvaro Morata attı (25′).

Son maçlar, Portekiz’in savunmasının muazzam bir çaba gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Portekiz arkadan iyi oynamıyor: Önceki 6 maçta kaleciden geçen gol sayısı 4 oldu. Elbette böyle bir eğilim mutlaka bu maçta da devam etmeyecek.

İsviçre

Milletler Cemiyeti’nin bir parçası olarak Çek Cumhuriyeti’ne karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra İsviçre durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta İsviçre% 62’lik bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan gole 15 vuruş yaptı. İsviçre’de goller Noah Okafor (44′) ve Cibril Sow (58′ kendi golü) tarafından atıldı. Çek Milli takımının rakibi, 3’ü hedefe ulaşan gole 8 vuruş yaptı. Çek Cumhuriyeti için Jan Kuhta (11′) attı.

İsviçre son 6 maçında 12 gol attı. İsviçre bu maçların her birinde gol attı. Bu dönemde savunucuları rakiplerinin kalesine 6 gol attı.

Takım haberleri: Portekiz

Portekiz milli takımı yöneticisi Fernando Santos, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamakta ve tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olmaktadır.

A Selecção takımının muhtemelen Diogo Costa, João Cancelo, Pepe, Danilo Pereira, Raphael Guerreira, Bernard Silva, Ruben Neves, Bruna Fernandes, Diogo Jota, Cristiano Ronaldo ve Raphael Leau’nun katılımıyla 4-3-3’lük bir uyum seçeceğini düşünüyoruz.

Takım haberleri: İsviçre

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde İsviçre milli takımı patronu Murat Yakin, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Bizim bakış açımızdan, Nati’nin oyuna 3-4-1-2’lik bir başlangıç çizgisiyle başlaması muhtemeldir: Jann Sommer, Fabian Schaer, Nico Elvedi, Ricardo Rodriguez, Sylvan Widmer, Remo Freuler, Haka Graniti, Stephen Zuber, Krscherdan Shakiri, Bril Embolo ve Haris Seferovic.

⚡ Tahmin

Bu maçta Portekiz’in gol atması kolay olmayacak İsviçre ile bir maçta gol atabileceğine inanıyoruz.

Bu nedenle Portekiz’in 2-0’lık skoruyla oldukça rahat bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: