Milletler Cemiyeti’nde Slovenya ile İsveç arasındaki maçın tahmini

Her iki takımın taraftarları, Slovenya’nın İsveç ile buluşacağı Perşembe günü planlanan Milletler Cemiyeti maçını bekliyorlar.

Slovenya – İsveç maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet sunulmaktadır.

Slovenya

Slovenya, uluslararası dostluk maçlarının bir parçası olarak Katar’la (0:0) berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

Önceki altı maçta Matjazh Kek’in Slovenyalıları 10 kez gol atarken, maç başına ortalama gol sayısı 1,67’dir.

İsveç

WC — Avrupa elemelerinde Polonya’ya karşı yapılan son maçta yenilginin ardından İsveç ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta İsveç% 61’lik bir topa sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 12 vuruşla kaleye vurdu. Öte yandan Polonya, 8’i hedefe isabet eden hedefe 10 darbe indirdi. Polonya için Robert Lewandowski (50′) ve Peter Zielinsky (72′) puan aldı.

İsveç’in katılımıyla önceki 6 maçtan 5’inde çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1,83’tür ve ortalama gol sayısı 1’dir. Elbette, bu eğilim bu oyunda da devam etmeyebilir.

Takım haberleri: Slovenya

Slovenya Milli Takımı’nın patronu Matjaz Kek, bu maç için tamamen sağlıklı bir kadroya hazır olması nedeniyle fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: İsveç

İsveç milli takımı yöneticisi Janne Andersson’un bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Slovenya’nın en az bir top atacağını düşündüğümüz İsveç’i yenmesinin zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda çok rekabetçi bir oyun ve İsveç’in 0:1’lik skorla kazanacağını tahmin ediyoruz.

Oyunun stresli olması gerekiyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: