Milletler Cemiyeti’nde Türkiye – Faroe Adaları maçının tahmini

Cumartesi günü Türkiye, Faroe Adaları ile karşılaştığında Milletler Cemiyeti maçına geri sayım yapıyoruz.

Türkiye – Faroe Adaları maç ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu (maç başına en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Türkiye

Türkiye, Uluslararası Dostluk Turnuvasının son maçında İtalya’dan yenilginin ardından 2-3’lük skorla sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

Son zamanlarda Türkiye’nin katılımıyla yapılan maçlar, çok sayıda gol anıyla heyecan verici karşılaşmalar olma eğilimindedir. Sadece son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da toplamda 23 gol attı (maç başına ortalama 3.83 gol), bunlardan 14’ü Türkiye hesabındaydı. Sadece bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini görmek için kalır.

Faroe Adaları

Faroe Adaları, Uluslararası Dostluk Maçında 1-0 kazandıktan ve son maçında Lihtenştayn’a karşı yenildikten sonra maça başlıyor.

Faroe Adaları’na saldıran oyuncular son altı karşılaşmada gol atmak için çok çaba sarf ediyorlar ve hayal kırıklığı yaratan bir sonuç elde ediyorlar — sadece 4 gol. Bu maçlarda Landslirir ayrıca rakiplerinin toplam gol sayısının 9’a eşit olduğunu gördü.

Takım haberleri: Türkiye

Türkiye Milli Takımı yöneticisi Stefan Kunz, bu maçtan önce tamamen sakatlıksız bir gruba sahip olduğu için fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Faroe Adaları

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Faroe Adaları yöneticisi Håkan Erikson, bu maçtan önce fiziksel olarak hazır olma konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Eğer emin olabileceğiniz bir şey varsa, Faroe Adaları’nın, her şey beklediğimiz gibi giderse, bu maçta rakiplerini tamamen yenebilecek olan Türkiye milli takımına karşı en az bir galibiyet elde etmek için en üst düzeye çıkarmak zorunda kalacağıdır.

Aradaki ıslık çaldığında Türkiye’nin sağır edici zaferini 4-0 (en azından) olarak tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: