Millwall — Swansea City maçının Şampiyonada tahmini

Salı günü Dan Stadyumu’ndaki şampiyonluk maçında Millwall sahasının sahipleri rakip Swansea City’le karşılaşacaklar.

Millwall – Swansea City maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet turkey ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Millwall

Millwall, Luton Town’la berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor (2:2).

O maçta Millwall% 45’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 10 gol attı. Millwall’da goller Tom Bradshaw (25′), Benick Afobe (81′) ve Jake Cooper (87′ kendi golü) tarafından belirlendi. Öte yandan Luton Town, hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Elijah Adebayo (33′), Luton Town’un arkasında yer aldı.

En son bulguları, Millwall’ın arka hattının daha fazla sağlamlık gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Millwall gollerden cimri davrandı ve önceki altı maçta kalelerine atılan toplam gol sayısı 4 oldu. Önceki sonuçlara dikkat etmeden, şimdi bu eğilimin önümüzdeki maçta tekrarlanıp tekrarlanmayacağına bakmalıyız.

Swansea City

Swansea City, önceki şampiyonluk maçında Cardiff City’yi 0:4 mağlup ettikten sonra bu maça geliyor.

O maçta Swansea City% 59’luk bir topa sahipti ve hedefine 12 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Swansea City’de Michael Obafemi (6′, 82′), Ben Cabango (57′) ve Hannes Wolff (78′) gol attılar. Öte yandan Cardiff City, hedefe 10 tane isabet etti, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Yoğun maçlara olan özlemini kanıtlayan Swansea City, sahaya çıktığı önceki altı maçta rakiplerinin kapılarını 20 kez vurdu ve her maçta ortalama 3.33 gol attı. Rakipler bu toplam sayıdan 9 vuruş yaptı.

Kişisel toplantılar

09/02/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların incelenmesi, Millwall’ın bu maçlardan 1’ini, Swansea City’nin ise 2 berabere kaldığı 3’ü kazandığını gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda 10 gol atıldı, bunlardan 3’ü «aslan» ve 7’si «kuğular» olmak üzere toplam 10 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 1.67 idi.

Takım Haberleri: Millwall

Millwall’ın menajeri Gary Rowett, bu maçtan önce tamamen yaralanmasız bir takım sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Swansea City

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Swansea City yöneticisi Russell Martin, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Swansea City’nin Millwall’ın golünü atmak için her şeyin yoluna girmesi gerekiyor, ki bu muhtemelen gol atacak ve zirvede kalacak.

Bu nedenle Millwall’ın 1-0’lık galibiyetiyle iyi bir mücadele görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: