Mısır Ulusal Bankası, Mısır Premier Ligi’nde Seramik Kleopatra’ya karşı oyunun tahmini

Pazartesi günü Premier League maçında sahasında Mısır Merkez Bankası sahasının sahipleri “Seramik Kleopatra” nın rakibini ağırlıyor.

Mısır Ulusal Bankası — Kleopatra Seramikleri için tam tahmin, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı tarafından yapılan maç anketi 1xbet promosyon kodu (artı maç başına en iyi oranlar) sunulmaktadır.

Mısır Ulusal Bankası

Mısır Merkez Bankası, önceki sonucun ardından Premier Lig’de Al Masri’ye karşı 1-3 başarısının ardından daha fazlasını umuyor olacak.

Mısır Merkez Bankası«nın son maçlarında sık sık temiz bir sayfa tutmayı başaramadı. Gerçekler, Mısır Merkez Bankası’nın rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde 7 gol atarak gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor. Yakında bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kleopatra Seramikleri

Kleopatra’nın seramikleri, Premier Lig’de son maçında Misr Lel-Mccas’a karşı 4-1 kazandıktan sonra bu oyuna geliyor.

Formlarına baktığımızda Kleopatra’nın Seramikleri son 6 maçtan 5’inde gol atarken rakipleri 7 gol attı. Savunma açısından, “Kleopatra Seramikleri” nin kesinlikle iyileştirilmesi gerekiyor.

Takım haberleri: Mısır Ulusal Bankası

Mısır Merkez Bankası’nın yöneticisi, bu maçtan önce seçebileceğiniz tamamen yaralanmadan arındırılmış bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Kleopatra Seramikleri

Tamamen yaralanmadan arınmış bir grup sayesinde, Seramiklerin patronu Kleopatra’nın bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorunu yoktur.

Tahmin

Seramikler Kleopatra ve Mısır Merkez Bankası, iki takım arasında çok az farkla iyi bir çatışma gibi görünen bir maçta gol atabilirler.

Görünüşe göre beraberlik kartlarda olabilir. Bu nedenle tahminimiz maçın sonunda 1:1’lik bir skorla yakın bir maçtır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: