Monaco — Lille tahmini, Fransız Ligi Tahmini 1

Cuma günü Louis II Stadyumu’ndaki 1. Lig maçında Monaco’nun sahipleri Lille karşısında rakiple karşılaşacaklar.

Tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi Monaco vs Lille anketimizi 1xbet turkey indirme’de ve en iyi bahis oranlarında görün.

Monako

Monaco, Ligde 1’de Reims ile 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça yaklaşıyor.

O maçta Monaco, zamanın% 58’ine sahipti ve gole 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü gole girdi. Stade de Reims hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan dördü hedefe ulaştı.

Önceki altı Monaco maçında Nico Kovacha toplam 5 kez gol attı. Öte yandan, aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 6’dır.

Lille

Son maçında Lille, Lig 1 maçında Angers SCOS’LA 1-1 berabere kaldı.

Bu oyunda, Lille topu% 46’ya sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Lille’deki golün yazarı Tiago Jalo’ydu (27′). Angers SCO hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Azzedine Unai (83′), Angers SCOS için gol attı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Lille son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakipleri 6 gol attı. Savunmada Lille’in açıkça bir sorunu var. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görelim.

Yüz yüze

18/08/2018tarihinden itibaren önceki maçlarına bakarsanız, kulüplerin hiçbiri bu maçlardan 2’sini Monaco kazandı, Lille ise 90 dakikalık maçtan sonra 2 ve 2 kez berabere kaldı.

Toplamda bu maçlar için 7’si kırmızı-beyazlı ve 6’sı Los Angeles’a ait 13 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu takımlar arasındaki önceki maç, final skoru Monaco 0-0 Lille olduğunda, 14/03/2021 maçının 29. gününde Lig 1’de gerçekleşti.

O gün Monaco, zamanın% 63’üne sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 8 vuruş yaptı.

Lille hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Takım haberleri: Monaco

Monaco’nun patronu Nico Kovacs, ekibin tamamen sağlıklı kadrosu sayesinde fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak..

Takım haberleri: Lille

Lille menajeri Joslyn Gurvenneck, tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olarak, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Lille’in Monaco’yu kesinlikle yenebileceğini düşünüyoruz, ancak bu onların diğer taraftan birkaç topu kaçırmalarını engellemez.

Düdük çaldığında Monaco’nun avantajını 2-1’lik skorla görüyoruz. Görünüşe göre bu maçta pek bir şey olmayacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: