Monaco — Nantes Fransa Ligue 1 Tahmini

Cuma günü, Nantes Lig 1 — Monaco ev sahipleriyle oynamak için Louis II stadyumunu ziyaret edecek .

Monaco-Nantes maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet bonus ve güncel oranlarda gösterilmiştir.

Monako

Monaco, önceki sonucunu takiben, Sparta Prag’a karşı LCH eleme maçlarında 0: 2 galibiyetinden sonra aynı şeyi umuyor.

En son sonuçları, Monaco savunucularının daha fazla esneklik gösterdiğini gösteriyor. Monaco cimri oldu: son altı maçta kaleci tarafından atılan gol sayısı 4 oldu. Ayrıca, bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Nantes

Toulouse, Nantes ve taraftarlarına karşı Lig 1 playofflarının son oyununu kaybettikten sonra bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Nantes ile önceki 6 maçtan sadece 5’inde en az üç gol atıldı. Bu dönemde oyun başına atılan ortalama gol sayısı 3.17 ve Nantes için ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Yüz yüze

4 Temmuz 2018’den itibaren yüz yüze karşılaşmaların geçmiş sonuçlarının analizi, bu maçların Nantes için oldukça acı verici olduğunu gösteriyor. Monaco, birbirleriyle tanıştıkları oyunların %100’ünü yenerek onlara hakim olurken, herhangi bir galibiyet elde edemediler.

Bu dönemde toplam 15 gol attılar, 11’i Les Rouge et Blanc ve 4’ü Les Canaris attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,5 idi.

Bu kulüpleri içeren önceki Lig maçı oldu Ligue 1 31/01/2021 tarihinde 22 maç günü ve skor Monaco Nantes 1-2 bitirdi.

O maçta, Nantes %32’lik bir topa sahipti ve 3 vuruşta 9 gol attı. Tek gol atan oyuncu Renaud Emon’du (83′).

Monaco 14 atış yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Guillermo Maripan (45 ‘) ve Kevin Wolland (60’) tarafından ayırt edildi.

Thomas Leonard maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Monaco

Adrien Bongiovanni (omuz yaralanması), Jean Marceline (yırtık kas lifi), Guillermo Maripan (yırtık Kas demeti) ve Wilson Isidore (Corona virüsü) Monaco polis memuru Nico Kovacs için eksik olacak.

Takım haberleri: Nantes

Nantes antrenörü Antoine Comboiret, tamamen sağlıklı bir takım için hazır olduğundan, bu düelloya katılmaktan bahsetmek için fiziksel formundan endişe etmiyor.

Tahmin

Bu oyunda Monaco, büyük olasılıkla, mümkün oluşturmak için iyi bir miktar anlar ve atar.

Aksine, Nantes bir atılım yapmak için kolay olmayacak, ancak burada da bir aşamada geri çekildiklerini görüyoruz.

Seçimimiz, monaco’nun kontrollü zaferi için 3: 1’lik bir skorla burada.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: