Monaco — Sparta Prag Şampiyonlar Ligi yeterlilik tahmini

Sparta Prag, Monaco ile LH eleme maçına yaklaştıkça Salı günü yeni zorluklar bekliyor .

Monako-Sparta Prag maçı için tahminlerimiz, istatistikler ve MAÇ anketi ortağımızın web sitesinde görülebilir 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır (en iyi maç oranları dahil).

Monako

Monaco, Nantes’e karşı 1 Liginde 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu maça girecek.

Bu oyunda Monaco, %75’lik bir topa sahipti ve 3’ü hedefe ulaşan 13 gol attı. Monaco için gol atan tek oyuncu Jelson Martins (14′) idi. Öte yandan Nantes, 1’i hedefe isabet eden 5 gol attı. Jean-Charles Castelletto (42′) «Nantes»için kendini ayırdı.

Önceki 6 Monaco maçında Nico Kovacs, maç başına ortalama gol sayısı 1,67 olan 10 kez gol atmayı başardı.

Sparta Prag

Sparta Prag, önceki maçında carvina’nın tutulmasıyla ilk ligde 2-0 kazandıktan sonra oyuna girecek.

Sparta Prag için Goller adam Khlojek (23 ‘) ve David Pavelka (78’) tarafından atıldı.

Sparta Prag takımının son 6 maçında Pavel Vrba takımları 13 kez gol attılar. Aynı karşılaşmalarda kaçırdıkları toplam gol sayısı 6’dır.

Takım haberleri: Monaco

Jean Marceline (yırtık kas lifi) ve Adrien Bongiovanni (omuz yaralanması) Monaco Tuğgeneral Nico Kovacs için mevcut değildir.

Takım haberleri: Sparta Prag

«Sparta Prag» Pavel Vrba yöneticisi erişilemez oyuncuların bir dizi mücadele etmek zorunda kalır. Lucas Julis (bilinmeyen travma), Milan Heca (bilinmeyen travma), Ondrej Celustka (Kas yaralanması), Ladislav Kreyzi (Kas problemleri), Borek Docal (diz problemleri), Casper Hoyer (baldır yaralanması) ve ladislav Kreyci (akciğerlerde kan pıhtısı). ) burada olmayacak.

💡 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Monaco, her ihtimalde, topa hakim olacak ve birkaç şanslı an yaratacaktır.

Aynı zamanda, “Sparta Prag” hedeflere ulaşmada zorluklarla karşı karşıya kalabilir, ancak bir aşamada savaşacakları ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyoruz.

Buna göre, bu maçın sonunda Monaco için iyi bir 3: 1 galibiyet görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: