Muhalefet Schalke — Hamburg Bundesliga 2

Cuma günü Feltins Arena’da Bundesliga 2 karşılaşmasında Schalke sahasının sahipleri Hamburg’u ağırlıyor .

1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır Schalke — Hamburg maçı için tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketleri ve en son bahis oranları gösterilmektedir.

Schalke

Schalke, Köln’den son maçında Bundesliga 1’de 1: 0 yenilgisinden sonra daha iyi bir sonuç bekleyecek.

Schalke, bu maçta %34’lük bir topa sahipti ve 0 atışta 6 atış yaptı. Rakipleri için: 1. FC Köln, 10’u hedefe isabet eden 21 vuruş yaptı. Sebastian Bornauw (86 ‘) Köln için kendini ayırdı.

Schalke ile yapılan maçlar son zamanlarda çok canlı göründü ve birçok gol bekleniyordu. Her iki takım da son 6 maçta 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol) ve 7’si Schalke attı. Ancak, böyle bir modelin bu oyuna aktarılacağının garantisi yoktur.

Hamburg

Hamburg, son maçında Eintracht Braunschweig üzerinden eintracht Braunschweig üzerinden 4-0 kazandıktan sonra oyuna girecek.

Bu oyunda, Hamburg topu %50’ye sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 13 gol attı. Hamburg’da Sonny Kittel (7 dakika, 21 dakika), Robin Meisner (45 dakika) ve Simon Therodde (76 dakika) yer aldı. Eintracht Braunschweig 17 gol yaptı, 3 tanesi hedefe çarptı.

Hamburg, önceki 6 maçında 14 gol atarak bu düellodan önce golde başarılı oldu. Menajerleri Tim Walter bunu olumlu bir işaret olarak kabul edecek olsa da, Hamburg aynı oyunlardan 5’inde gol attıktan sonra savunmayı da geliştirebilir.

↔ ️ Yüz yüze

26 Eylül 2015’te başlayan geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının bir analizi, Schalke’nin bu maçlardan 3’ünü ve Hamburg 2’yi 1 berabere kazandığını gösteriyor.

Toplamda, bu dönemde 18 gol attılar, 10’u Schalke ve 8’i Hamburg. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu kulüpler arasındaki önceki düello, bundesliga’nın 29. turunda 1 07.04.2018, Maç 3: 2 Schalke skoruyla Hamburg ile sona erdiğinde oldu.

Bu kez «Hamburg» sahibi 61 % top ve 18 vuruş gol 7 isabet. Goller Philip Kostic (17 ‘), Holtby (52’) ve Hunt (84‘) tarafından atıldı.

Rakibi için “Schalke” neden 7 vuruş gol, 4 olan vurmak hedef. Bu albümün adı Guido Burgstaller ve Guido Burgstaller idi.

Christian Dinger maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Schalke

Haham Matondo (diz problemleri), Ralph Fermann (Corona virüsü) ve Omar Mascarell (yırtık kas lifi) Schalke dimitrios grammozis çalışanı için mevcut değildir.

Takım haberleri: Hamburg

Teknik direktör» Hamburg ” Tim Walter nakavt bir dizi oyuncu. Ансси Suhonen (bir Sorun ile kalça), Jeremy Дудзяк (Travma ayak bileği), Tom Mikel (Akromiyoklaviküler ключичное ayırma), Josh Вагноман (Kesik, kas lifi), David Bates (Yırtık kası), Sonny Kittel (Волосная çatlak buzağı kemik), Robin Meisner (Внутрисуставная demet) çatlak) ve Stephan Ambrosius (rüptüre çapraz bağ) — bu olanlar kabul edilemez.

Tahmin

Hamburg ve Schalke’nin, iki takım arasında küçük bir bölünme ile görünüşte iyi bir maçta gol atabileceğini tahmin ediyoruz.

Bunun nasıl ortaya çıktığını görelim, ama bir beraberlik olabilir gibi görünüyor. Bunu akılda tutarak, her şey söylendiğinde ve yapıldığında 1: 1’lik bir skorla çok yakın bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: