Newcastle United — Burnley maç tahmini

Newcastle United, Çarşamba günü İngiliz futbol Ligi Kupası toplantısında Burnley’e karşı oynuyor.

betin bonus kodu Newcastle United — Burnley maçına ilişkin oyun anketinin tam tahminleri, istatistikleri ve sonuçları ve güncel oranlar gösterilmektedir.

Newcastle United

Newcastle United, Aston Villa’ya karşı son maçında premier league’i 2-0 kaybettikten sonra normale dönmeyi umuyor.

Bu maçta Newcastle United, topun %53’ünü, 9’unu gole, 1’i de gole kaydetti. Aston Villa hedefe 10 atış yaptı, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Danny Ings (45′) ve Enver El Gazi (62’) Aston Villa için gol attılar.

Newcastle United’ın oynadığı maçlar son zamanlarda büyüleyici olma eğilimindeydi ve birçok gol bekleniyordu. Son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da 12’si Newcastle United’a ait olan toplam 24 gol attı (maç başına ortalama 4 gol). Önceki sonuçların ötesinde, şimdi bu yaklaşmakta olan oyunda trendin devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

Burnley

Premier Lig’de Liverpool’a karşı son maçında kaybettikten sonra Burnley ve taraftarları bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Burnley topa sahip olmanın %33’ünü ve 9’unu gole atmayı başardı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Öte yandan Liverpool’un golünde 27 atış vardı, bunlardan 9’u hedefe çarptı. Diogo Hota (18 ‘) ve Sadio Mane (69’) liverpool’da öne çıktılar.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Burnley son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakipleri toplam 12 gol attı. Savunmada Burnley çok sağlam değildi.

↔ ️ Yüz yüze

26 Kasım 2018 tarihinden itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda, Newcastle United’ın bu maçlardan 4’ünü ve Burnley’i 1 kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Bu maçlarda her iki takım da 13 gol attı, bunlardan 9’u Magpies için ve 4’ü Bordo için. Bu, maç başına ortalama gol değeri 2,17’dir.

Aralarındaki bir önceki Lig maçı, burnley 1-2, Newcastle United’ı bitirdiğinde 11.04.2021 Premier Lig’in 31’inci maçıydı.

O gün Burnley, topun %56’sını elinde tutmayı başardı ve hedefte 24 deneyi başardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. En etkili su Samuru (18‘) idi.

Rakibi Newcastle United için hedefe 10 atış yaptı ve bunlardan 5’i hedefe çarptı. Goller Jacob Murphy (59 ‘) ve Allan Saint-Maximin (64’) tarafından atıldı. Anthony Taylor maçı değerlendirdi.

Takım haberleri: Newcastle United

Hemen hemen herkes seçilebilir ve Newcastle United ustabaşı Steve Bruce, geri kalanında tam olarak eğitilmiş bir takımdan gelen tek fitness kaygısının endişe duyması gerekir. Martin Dubravka (ayak yaralanması) rekabet dışındadır.

Takım haberleri: Burnley

Seçim için sakatlıksız bir takım olması nedeniyle, Burnley antrenörü Sean Daich’in bu maçta herhangi bir fitness problemi yok.

💡 Tahmin

Bizim düşüncemize göre Burnley, bu Newcastle United takımına gol atmak için iyi bir oyun oynamak zorunda kalacak, ki bu da sahanın diğer ucunda gol atmaya ve öne çıkmaya yetecek kadar yapacağımıza inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: