Nick Pope: Burnley ve İngiltere’nin kalecisi Euro 2020’den üç hafta önce ameliyat olacak

Kaleci Burnley ve İngiltere Milli Takımı Nick Pope olacak ameliyat diz üç hafta önce Euro 2020 1xbet promosyon kodu 2021.

29 yaşındaki Pope, Pazar günü Sheffield United’a yapılacak bir gezi de dahil olmak üzere Burnley’in son üç Premier League oyununu kaçırdıktan sonra gelecek hafta «küçük» bir ameliyat olacak.

Pope, Mart ayında üç Dünya Kupası elemeleri de dahil olmak üzere yedi kez maçlarda oynadı ve Gareth Southgate’in İngiliz takımlarında düzenli olarak oynadı.

Southgate, 13 Haziran’da İngiltere’nin ilk maçı olan Salı günü kadrosunu çağırıyor.

Euro 2020 için İngiltere milli takımınızın bir parçası kim?
Euro 2020 hakkında bilmeniz gereken her şey

Operasyon pope’un seçim için kullanılabilirliğini sorgularken, Burnley patronu Sean Daych onu turnuvadan çıkarmadı.

«Bu onun için ya da bizim için ve belki de İngiltere takımı için ideal değil. Biz bekleyelim ve görelim» dedi Дайч BT Sport.

«Bu konuda ciddi bir şey yok, düşünmüyoruz, ama yine de yapılması gerekiyor.

“Test etmek için bu oyunda [Sheffield United’a karşı) doğru sonuçları almaya çalıştı, ancak antrenmanda başarısız oldu, bu yüzden o ve biz bu konuda bir karar vermek zorunda kaldık.

«Temelde ona bağlı ve ne yapması gerektiğini biliyor. Bu hafta ameliyat olacak ve umarım hızlı bir iyileşme için geçer.”

2018’de Kosta Rika’ya karşı bir dostluk maçında İngiltere milli takımı için ilk çıkışını yapan Pope, son üç yılın büyük bir kısmı Jordan Pickford’dan sonra iki numaralı Southgate kalecisi oldu.

Mart ayında, San Marino, Arnavutluk ve Polonya’ya karşı üç Lions Dünya Kupası elemesinde başladı, Everton kalecisi Pickford sakatlık nedeniyle devre dışı bırakıldı.

Pope en son 10 Mayıs’ta Fulham’a karşı burnley’in galibiyetini 2-0 kazandı ve Leeds United ve Liverpool’dan gelen yenilgileri ve Clarets’in bramall lane’e yaptığı son günü kaçırdı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: