Nizhny Novgorod — Sochi Premier League Rusya maçı

Pazartesi günü maç Premier Lig ev sahibi alan “Nizhny Novgorod” karşılamak misafirler Soçi .

«Nizhny Novgorod» — «Soçi» maçı için tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti, ortağımızın web sitesinde 1xbet promosyon kodu 2020 görülebilir (en iyi bahis oranları dahil).

Nizhny Novgorod

“Nizhny Novgorod” umut kazanmak için tekrar zafer sonra bağlantı maç “kanatları ipuçları” skor 0: 1.

Soçi

Soçi, son maçında Keshle’ye karşı düzenlenen eleme Ligi’nde 3-0 mağlup olduktan sonra bu oyuna giriyor.

Soçi ile önceki 6 maçtan sadece 5’inde üç veya daha fazla gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı 3, Soçi başına ortalama gol sayısı ise 2.17’dir. Ancak, bu örnek burada devam edilemez.

Takım haberleri: Nizhny Novgorod

Antrenör» Nizhny Novgorod ” Alexander Kerzhakov bu maçtan önce fitness ile ilgili herhangi bir sorun yok, çünkü seçim için tamamen sağlıklı bir kompozisyon var.

Takım haberleri: Soçi

Çoğunlukla sağlıklı bir grup koçu» Soçi ” Vladimir Fedotov sadece bir fiziksel sorunu çözecek. Sürgün Janayev (tahrik kasları için hamstring çekti) burada oynamayacak.

Tahmin

İşte Nizhny Novgorod’un bu Soçi takımının savunmasını kırmak için mücadele etmesi gereken bir oyun, ki bu da büyük olasılıkla kazanacağını ve hatta belki de en saf haliyle kalacağını düşünüyoruz.

90. dakikada soçi’yi 0: 1’lik küçük bir skorla kazandık.

Umarım iyidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: