Nottingham Forest ve Sheffield United maçının Şampiyonada tahmini

Salı günü, tüm dikkatler, Nottingham Forest ve Sheffield United arasındaki uzun zamandır beklenen yarı final şampiyonluk playoff maçına zincirlenecek. Bu kadar ileri gittikten ve maçı kazanan tarafın teşvikinin finalde bir yer olacağı düşünüldüğünde, bu gerçekten heyecan verici bir karşılaşma olacağına söz veriyor.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Nottingham Forest — Sheffield United maç istatistiklerimizi görmek için, maç başına en son oranlar dahil olmak üzere 1xbet geçin.

Nottingham Forest

Nottingham Forest, Sheffield United’a karşı şampiyonluk play-off’larındaki zaferden sonra yeni bir galibiyet umuyor (1:2).

O maçta Nottingham Forest, zamanın% 39’una sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 17 gol attı. Nottingham Forest’un kadrosunda goller Jack Colback (10′) ve Brennan Johnson (71′) tarafından belirlendi. Öte yandan, Sheffield United hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Sheffield United için Sander Berge attı (91′).

Son sonuçlar, Nottingham Forest arka Bahçesindeki her şeyin plana uygun gittiğini gösteriyor. Nottingham Forest maçı gergin tutuyor ve önceki 6 maçta kalecilerinden geçen toplam gol sayısını 4’e çıkardı.

Sheffield United

Sheffield United, son altı maçında toplam 11 gol attı. Aynı zamanda Sheffield United bu maçların her birinde tek bir topu kaçırmadı. Bu dönemde 6 gol kendi kalelerine atıldı. Bu maçta bu eğilimin devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

17/03/2018 tarihinden itibaren son karşılaşmalarına bakarsanız, Nottingham Forest’un bunlardan 2’sini, Sheffield United’ın ise 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu görebilirsiniz.

Bu maçlarda her iki kulüp de 10 gol attı, bunlardan 5’i kırmızı ve 5’i kılıç oldu. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,67’ye eşit olarak verir.

Takım Haberleri: Nottingham Forest

Keinan Davis (Hamstring Injury), Max Lowe (Groin Injury) ve Lewis Grabban (Hamstring Injury) Nottingham Forest takımı için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Sheffield United

Sheffield United’ın patronu Paul Heckingbottom’un sınırlı kadroya sahip bir takım seçmesi gerekecek. Rian Brewster (hamstring yaralanması), Jack O’connell (diz ameliyatı), Jayden Bogle (diz problemleri) ve Oliver McbUrney (ayak yaralanması) oyuna katılmayacak.

✨ Tahmin

Sheffield United’ın Nottingham Forest takımının savunmasını kırmak için iyi bir iş çıkarması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da en azından bir kez daha üstünlük sağlamak için en az bir kez gol atacaktır.

Aradaki düdük çaldığında Nottingham Forest 1-0 avantajıyla çok eşit bir maç seçtik.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: