Old Boys Newells Tahmini-Atletico Tucuman

Newell’in old Boys’u, Pazartesi günü Süper Lig toplantısında Estadio Marcelo Bielsa’da Atletico Tucumán konuklarıyla oynayacak.

Ortağımız 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır Newells Old Boys — Atletico Tucuman maçındaki maç anketinin tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları (artı maç başına en iyi oranlar) gösterilmektedir.

Newells Old Boys

Newell’in old Boys’u, Süper Lig’deki yenilginin ardından Defensa y Justicia’dan son kez 2-0’lık bir skorla son puanlarını burada tekrarlamak istemeyecekler.

O Old Boys maçında Newells’in topu %48 ve 4 golle 13 golü vardı. Öte yandan Defensa y Justicia, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı. Gabriel Hachen (57′) ve Francisco Pizzini (76’) kendilerini Defensa y Justicia için ayırdılar.

Maç başına üç Golden azı, Newell’in Old Boys’a ev sahipliği yaptığı son 6 karşılaşmanın 5’inde atıldı. Bu süre zarfında gol sayısını kırarsak rakip takımlar toplamda 7, Old Boys Newells ise 6 puan aldı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini yakında öğreneceğiz.

Atletico Tucuman

Atletico Tucuman, Süper Lig’in son maçında Independiente karşısında 2-0 kazanmasının ardından karşılaşmaya katılacak.

O maçta atlético Tucumán topun %47’sine sahipti ve 6’sı hedefe isabet eden 13 gole sahipti. Atletico Tucumán’ın arkasındaki golcüler Franco Mussis (86 ‘) ve Renzo Tesuri (87’) idi. Rakibi Independiente için gole 7 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Omar de Felippe’nin takımının oyuncusu Atletico Tucuman, son altı maçında saldırılarını toplam 6 kez gole çevirdi. Aynı karşılaşmalarda attığı toplam gol sayısı 7’dir.

Atletico Tucuman, ligin son 2 maçında deplasmanda galibiyet almadan bu karşılaşmaya katılıyor.

Yüz yüze

22 Mayıs 2016’dan kalma son yüz yüze karşılaşmalarına bakarsanız, Newell’in Old Boys’unun bunlardan 2’sini kazandığını ve Atletico Tucumán’ın 3 berabere kaldığında 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu dönemde her iki kulüp de toplam 20 gol attı, bunlardan 11’i La Lepra’yı, 9’u da El Decano’yu attı. Bu, maç başına ortalama gol değeri 3,33’tür.

Takım haberleri: Newell’in Old Boys’u

Newell’s Old Boys yöneticisi Fernando Gamboa, bu maçtan önce seçebileceği tamamen sağlıklı bir grup sayesinde herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım haberleri: Atletico Tucuman

Atletico Tucumán patronu Omar de Felippe’nin, bu maçtan önce bildirilmesi gereken herhangi bir fiziksel durumu yoktur, çünkü grup tamamen yaralanmadan arındırılmıştır.

Tahmin

Atlético Tucumán’ın, muhtemelen kazanabilecek olan bu Old Boys Newell takımına karşı bir kapı bulmak için kendini iyi kanıtlaması gerektiğine inanıyoruz.

Son düdüğü çaldığında Newells Old Boys için 1-0 kazanacağız.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: