Old Boys Newells — Union de Santa Fe Arjantin Süper Liginin tahmini

Newell’in Old Boys’u, Pazartesi günü bu Süper Lig maçında Marcelo Bielsa Stadyumu’nda Union de Santa Fe konuk kulübüyle buluşacak.

(En iyi bahis oranları dahil) için tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için 1xbet’e gidin.

Newells Old Boys

Newell’in Old Boys’u, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor — Süper Lig’de Independiente karşısında 1-0 galibiyet.

O Old Boys maçında Newells’in% 43’lük bir topu vardı ve 6 kez gol yedi, bunlardan 2’si gol yedi. Old Boys’un bir parçası olarak Newell, Roman Alberto Bravo’nun (94 ‘) golünü attı. Independiente hedefe 12 vuruş yaptı, hedefe 3 vuruş yaptı.

Old Boys’un son altı maçında Newell takımından Fernando Gamboa toplam 5 gol attı ve maç başına ortalama gol sayısını 0,83’e çıkardı.

Erişimine sahip de Santa Fe

Union de Santa Fe, önceki maçında Rosario Central’a karşı 3-1’lik skorla Süper Lig’i kazandıktan sonra bu oyuna girecek.

O maçta Union de Santa Fe, topun% 47’sine sahipti ve 9 vuruşta 27 gole sahipti. Union de Santa Fe için goller Mauro Luna Diale (1 dakika), Imanol Machuca (25 dakika) ve Juan Manuel Garcia (93 dakika) tarafından atıldı. Rosario Central hedefe 9 atış yaptı, hedefe 3 atış yaptı. Marco Ruben (31 ‘) Rosario Central’ın takımının golcüsü oldu.

Formlarına bakıldığında, Union de Santa Fe’nin son 6 maçtan 6’sında gol attığını ve toplamda 9 gol attığını görebilirsiniz. Koruma açısından, Unión de Santa Fe kesinlikle iyileştirmeye ihtiyaç duyuyor.

Bu maçta Union de Santa Fe, ligin önceki 5 maçında onlarla ev dışında oynadığında Newells Old Boys’u yenmedi. Bu koşuyu durdurmaya çalışacaklar.

Yüz yüze

26 Şubat 2016’dan başlayarak geçmiş yüz yüze toplantılarına bakarsak, bu iki kulübü birbirinden ayıracak hiçbir şey yoktur: Newells’in Old Boys’u bu maçlardan 1’ini kazandı ve Union de Santa Fe’nin 1 ve 4’ü kurallara göre berabere kaldı. zaman.

Bu maçlarda her iki takım da 9 gol attı, bunlardan 5’i La Lepra ve El Tatenge’nin 4 golünü attı. Bu maç başına ortalama 1,5 gol.

Takım Haberleri: Newell’in Old Boys’u

Newell’s Old Boys antrenörü Fernando Gamboa’nın bu maçtan önce fitness konusunda herhangi bir problemi yok çünkü seçim yapabileceğiniz kesinlikle yaralanmasız bir kadro var.

Takım haberleri: Union de Santa Fe

Union de Santa Fe yöneticisi Juan Asconsabal’ın tamamen sağlıklı bir grup arasından seçim yapabilmesi nedeniyle bu maçtan önce bildirilmesi gereken herhangi bir sağlık sorunu yoktur.

⚡ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Union de Santa Fe ve Newell’in Old Boys’u, iki takım arasında çok az masrafla iyi bir karşılaşmada sonuçlanabilir.

Bu berabere bitebilirdi. Bunu akılda tutarak, her şey söylendiğinde ve yapıldığında skorun 1: 1 olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: