Olimpiyat futbol turnuvasında Japonya-İspanya

Salı günü Japonya ve İspanya arasındaki Olimpiyatların uzun zamandır beklenen yarı final Savaşının zamanı geliyor. Şimdiye kadar gitmek ve Scrum kazanan taraf için yarışmanın finaline girmek için bir teşvik olduğu için, burada gerçekten iyi bir oyun olacak gibi görünüyor.

Tüm ipuçlarını, istatistikleri ve Japonya — İspanya maç öncesi anketimizi ve betin bonus kodu maç başına en son oranları görün.

Japonya

Japonya, bu maç için Yeni Zelanda’ya karşı Olimpiyatlarda 0: 0 berabere kaldı.

Penaltı Japonya kazandı skor 4: 2.

En son sonuçları, bunun Japonya’nın arka bahçesi için harika bir zaman olduğunu gösteriyor. Japonya, son 6 maçında kaleci tarafından atılan gol sayısını 3 olarak görerek rakibine çok az şey verdi. Bununla birlikte, bu eğilim mutlaka bu maçta da devam etmeyecektir.

İspanya

İspanya, Olimpiyat oyunlarını 5: 2 skoruyla kazandıktan sonra bu çatışmaya giriyor ve fildişi Sahili’nden U23 takımının Fildişi sahili’nden son maçında ölmesine neden oluyor.

Milli Takım, İspanya gol Dani Olmo (30 dakika), rafa Mir (90, 117, 121) ve Mikel Oyarzabal (98 dakika). Eric Bailey (10 ‘) ve Max-Alain Gradel (90’), Fildişi Sahili takımının bir parçası olarak 23 yaşına kadar gol attı. Maç ekstra zaman geçti ve İspanya kazandı.

İspanya’nın savunmasından bir dizi güvenilir oyun, son 6 maçının toplam 4’üne karşı gol puanlarına yol açtı. Aynı zamanda, kendi saldıran güçleri 7 puan almayı başardı.

💡 Tahmin

Japonya’nın, kazanan bir performansla kendi golünü atmayı başaran bu İspanya milli takımına karşı gol atmak için mükemmel sonuçlar göstermesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, İspanya’nın 90. dakikada 0: 1’lik bir galibiyetle son derece rekabetçi bir oyun hayal ediyoruz.

Göreceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: