Olimpiyat Oyunları kapsamında Meksika — Japonya maçı

Meksika, Japonya ile oynayacağı için Cuma günü Olimpiyatların zamanı yaklaşıyor .

Meksika-Japonya maçı için tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti, ortağımızın 1xbet resmi web sitesinde ve en iyi bahis oranlarında görülebilir.

Meksika

Meksika, Brezilya ile Olimpiyatlarda 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maç için hazırlanıyor.

Maç penaltıya ulaştı ve Brezilya tarafından 1: 4 skorla kazandı.

Meksika’yı içeren maçlar son zamanlarda ilginç olduğunu kanıtladı ve çok sayıda kaleci bekleniyor. Sadece son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da birlikte 21 gol attı (maç başına ortalama 3.5 gol), 14’ü Meksika’dan attı. Bu oyunda bu trendin devam edip edemeyeceğini görelim.

Japonya

Olimpiyatlarda İspanya’ya karşı son oyunlarında yenildikten sonra, Japonya ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Marco Asensio (115′) İspanya milli takımının golcüsü oldu. Maç İspanya tarafından ekstra zaman kazandı.

Son maçlarda, en az bir takımın Japonya’yı içeren oyunlarda hiçbir şey vermediği belirgin bir eğilim ortaya çıktı. Son 6 karşılaşmalarını incelemek, bunun 5 kez olduğunu gösteriyor. Bu çatışmalarda rakip taraflar toplam 2 gol attı, Japonya ise 8 gol attı.

Yüz yüze

Bu kulüpleri içeren ligin önceki maçı, 2: 1’lik bir skorla Meksika ile sona erdiğinde 25.07.2021 Olimpiyatlarının 2. günü maçıydı .

Arthur Soares Diaz maçı değerlendirdi.

🔮 Tahmin

Hem Japonya hem de Meksika’nın burada gol atması zor olabileceğini düşünüyoruz.

Bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak ve açık bir kazanan belirlemek kolay değil. Böylece oyunun sonunda 0: 0 berabere çok rekabetçi bir oyun izliyoruz.

Deneyimli ortaklarımız bu maçta 1,5 gol öngörüyor. VIP web sitesi 1XBET için tahminlerini görün.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: