Olimpiyat Oyunlarının bir parçası olarak Güney Afrika — Meksika oyunu tahmini

Çarşamba günü Olimpiyat Oyunları maçları listesinde, Güney Afrika Meksika ile buluşacak .

1xbet bonus ortaklarının web sitesinde (en iyi maç oranları dahil) tüm ipuçlarını, istatistikleri ve Güney Afrika — Meksika maç öncesi anketimize göz atın.

Güney Afrika

Güney Afrika, Fransa u23 Takımından 4: 3 skoruyla Olimpiyatlardaki son yenilgiden sonra en iyi skoru umuyor olacak.

Güney Afrika için gol attı Kodisang (53 ‘), Mcgop (72’) ve Mokoen (81 ‘). André-Pierre Gignac (57, 78, 86) ve Teji Savagnier (92 dakika), 23 yılına kadar Fransa takımının bir parçası olarak öne çıktı.

Meksika

Olimpiyatlarda Japonya’ya karşı önceki oyunlarındaki yenilgiden sonra, Meksika ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Meksika’dan gelen tek golcü Roberto Alvarado (85‘) idi. Takefusa Kubo (6 ‘) ve Ritsu Doan (11’) Japonya milli takımı için kendilerini ayırdılar.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Meksika son 6 maçın 6’sında gol attı ve rakibin toplam 8 gol atmasına izin verdi. Koruma açısından, El Tri gerçekten bir şeyleri güçlendirebilirdi. Önceki sonuçların yanı sıra, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

💡 Tahmin

Meksika’nın muhtemelen çok sayıda an ve başarılı vuruşlar yaratabileceğini tahmin ediyoruz.

Aksine, Güney Afrika gol atmaya karşı olacak, ama biz de skor için yeterli şansa sahip olduklarını görüyoruz.

Bu nedenle, bu incelemenin sonunda Meksika için 1-3 kazanan farkı görebiliriz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: