Olimpiyatların bir parçası olarak Meksika-Brezilya


Salı günü Meksika ve Brezilya arasındaki Olimpiyatların büyük yarı final yarışmasını dört gözle bekliyoruz. Her ikisinin de bu aşamaya geldikleri ve Scrum kazananlar için ödülün finalde göze çarpan bir yer olduğu göz önüne alındığında, oyun gerçekten iyi olmayı vaat ediyor.

Tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi görün Meksika-Brezilya ve 1xbet promosyon kodu 2021 maç başına en son oranlar.

İçindekiler
  1. Meksika
  2. Brezilya
  3. Tahmin

Meksika

Meksika, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor, Güney Kore’ye karşı Olimpiyatlarda 3-6 başarı.

Meksika milli takımında, Bombacılar Henry Martin (12 dakika, 54 dakika), Luis Romo (29 dakika), Sebastian Cordoba (39 dakika, 63 dakika) ve Eduardo Aguirre (84 dakika) idi. Lee (20 dakika, 51 dakika) ve Wu-Cho Hwang (91 dakika) Güney Kore için kendilerini ayırdılar.

Meksika’yı içeren maçlar son zamanlarda sık sık heyecan vericiydi ve yüksek puanlar istisnadan ziyade kuraldı. Son altı karşılaşmada, her iki takım da 27 gol attı (maç başına ortalama 4.5 gol), 19’u Meksika attı.

Brezilya

Brezilya, önceki maçında Mısır’a karşı 1: 0 Olimpiyat oyunlarını kazandıktan sonra bu maça girecek.

Brezilya’nın tek golcüsü Mateus Cunha (37‘) idi.

Brezilya savunucularının önde gelen oyunlarından oluşan bir dizi, genel olarak son 6 karşılaşmasının 4’üne eşit olan «karşı golleri» ile sonuçlandı. Bu süre zarfında 15’i kendileri attı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacaktır.

Tahmin

Meksika’nın, bu Brezilya milli takımına karşı en az bir kez gol atması gereken bir golü görmek için iyi bir performans göstermesi gerektiği görüşündeyiz.

90 dakika içinde Brezilya milli takımı için 0: 1’lik inatçı bir üstünlük hedefliyoruz.
İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: