Olympiakos-Slovan Bratislava Avrupa Ligi elemelerinin tahmini

Bu ilginç Avrupa Ligi elemeleri maçında Olympiakos, Perşembe günü Slovan Bratislava’ya karşı sahaya çıkacak.

Tüm Maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Olympiakos — Slovan Bratislava maçındaki istatistiklerimizi görmek için, betin bonus kodu partnerimizin web sitesine gidin — maç başına en son oranlarla birlikte.

Olympiakos

Olympiakos bu maçta LUDOGORETS Razgrad’a karşı LCHL kalifikasyonunda 2-2 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

Olympiakos, son 6 maçının %100’ünde gol atarak sürekli gol atıyor.

Bu dönemde 10’u saydılar ve toplam 4’ü de kaçırdılar.

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava, Süper Lig’de bir önceki maçında Zemplin Mikhalovce’ye karşı 3-1’lik skorla kazandıktan sonra bu karşılaşmaya katılacak.

Slovan Bratislava, önceki 6 maçında 15 gol atarak bu maç öncesinde bir tehdit oluşturdu. Bu, Slovan Bratislav’ın savunmada bir miktar sızıntıya sahip olduğu gerçeğini maskelemiyor ve bu da aynı 5 maçta da gol atıldı. Bu trendi bu oyunda tutmanın mümkün olup olmayacağını görmek ilginç olacaktır.

Takım haberleri: Olympiakos

Ticinho Soares (kol yaralanması) ve Konstantinos Fortunis (çapraz bağların kopması) Olympiakos’un yöneticisi Pedro Martins için oynamayacaklar. Useinu ba, diskalifiye olduğu için bu oyuna katılamayacak.

Takım haberleri: Slovan Bratislava

Slovan bratislava’nın teknik direktörü Vladimir Weiss, fitness sorunları olan bir takımdan seçim yapmak zorunda. Lucas Lovat (bilinmeyen travma), Alain Mustafik (bilinmeyen travma) ve David Holman (çapraz bağ yaralanması) bu oyunu kaçıracaklar.

💡 Tahmin

Olympiakos’un çok fazla an yaratabilmesi ve kapının önüne başarılı bir atış yapabilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Yine de Slovan Bratislava’nın gol atması kolay olmayacak, ancak burada bir noktada da mücadele edeceklerinden daha muhtemel olduğunu düşünüyoruz.

Tavsiyemiz: Olympiakos, gün boyunca 3-1’lik bir skorla kazanacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: