Oyunun tahmini Andorra — İngiltere, Dünya Kupası 2022

Cumartesi günü, Andorra’nın İngiltere ile buluşacağı Avrupa Dünya Kupası elemeleri planlanıyor.

Andorra – İngiltere maçına ilişkin tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus kodu indirilebilir.

Andorra

Andorra, Avrupa’nın Macaristan’dan son yenilgisi olan 2: 1 Dünya Kupası eleme maçlarından sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Andorra topun% 17’sini elinde tutmayı başardı, hedefe 6 vuruş ve hedefe 2 vuruş yaptı. Andorra için gol atan tek oyuncu Llover’dı (82 ‘). Macaristan 14 atış yaptı, bunlardan 5’i hedefe doğru ilerledi. Adam Salai (9 ‘) ve Endre Botka (18’) Macaristan için kendilerini ayırdılar.

Andorra Coldo Alvarez’in takımı son 6 maçında toplam 5 gol atmayı başardı ve bu sayede maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

İngiltere

İngiltere, son kez Polonya ile Avrupa Kupası elemeleri maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta İngiltere% 63’lük bir topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 13 vuruş yaptı. İngiltere takımının golü Harry Kane (72 ‘) oldu. Rakibi için Polonya, 4 maçta 11 gol attı. Damian Szimanski (92 ‘) Polonya için kendini ayırdı.

Önceki altı maçında İngiltere milli takımı toplam 16 gol attı. İngiltere de bu oyunların her birinde gol atmayı unutmadı. Bu süre zarfında 3 golün kendi kapılarını attığını gördüler.

Yüz yüze

Bu kulüplerin katıldığı ligin önceki turnuvası, Avrupa Dünya Kupası elemeleri 05.09.2021 maçının 5. günü çerçevesinde gerçekleşti ve İngiltere, Andorra’nın 4-0’lık skoruyla sona erdi.

O gün İngiltere% 88’lik bir topa sahipti ve hedefe 6 vuruşta 20 gol attı. Goller Jesse Lingard (18 ‘, 78’), Harry Kane (72 ‘) ve Bucayo Saka (84’) tarafından atıldı.

Öte yandan Andorra’nın kapıda 1 denemesi vardı, bunlardan biri hedefe çarptı. Hakem Anastasios Papetra’ya konuştu.

💡 Tahmin

İngiltere’nin Andorra’ya birkaç kez gol atacağına inanıyoruz, ki bu da en azından kendi golünü atması zor olabilir.

Doğru vuruşu burada bitirebilir.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında İngiltere için büyük bir 0: 3 galibiyet puanı (belki daha da fazla) olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: