Panama vs Honduras maçının analizi ve tahmini.

Panama’nın Honduras ile oynadığı Pazar günü yapılacak olan altın kupa çekilişinin zamanı yaklaşıyor .

Panama-Honduras maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet promosyon kodu gösterilmektedir.

Panama

Panama, Katar’a karşı 3: 3’lük bir sonuçtan sonra bu oyuna giriyor.

Panama, son altı maçta rakiplerinden 20 gol atarak son zamanlarda etkileyici bir hücum rekoruna sahip. Bu karşılaşmalarda Los Canaleros da gol sayısını 5’e çıkardı. Bu eğilimin burada da devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekecek.

Honduras

Honduras, son maçında Grenada’ya karşı Altın Kupa’da 4-0 kazandıktan sonra bu toplantıya katılacak.

Son altı maçta Honduras Fabiana Coito, toplam 8 kez başarılı goller elde etti, bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı 1.33 oldu.

Yüz yüze

18.11.2010’a kadar devam eden önceki maçlarına baktığımızda, her iki kulüp de ödülleri paylaştı: Panama bu oyunlardan ikisini kazandı, Honduras 2 ve 2 90 dakikalık oyundan sonra berabere kaldı.

Toplamda, bu dönemde her iki takım da 13 gol attı, 7’si Los Canaleros ve 6 gol attı-Los Catrajos. Maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Takım haberleri: Panama

Panama patronu Thomas Christiansen, seçim için tamamen sağlıklı bir ekiple bu oyunun öncesinde fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Honduras

Tamamen sağlıklı bir grupla çalışmaya hazır olan Honduras yöneticisi Fabian Coito, bu çarpışmadan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

💡 Tahmin

Panama’nın honduraslı ekibin önüne geçmek için zor bir zaman geçirebileceğine dair bir his var, ki bu da büyük olasılıkla kazanacağını ve hatta belki de en saf haliyle kalacağını düşünüyoruz.

Bu yüzden 90’ların sonunda Honduras için inatçı bir 0: 1 zaferi hayal ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: