Panama’nın 2022 Dünya Kupası elemelerinde ABD’ye karşı tahmini

Kuzey ve Kuzey Amerika Dünya Kupası elemelerinin önümüzdeki toplantısında, Panama Pazar günü ABD’ye karşı sahaya çıkacak.

1xbet bonus kodu indirme’deki Panama vs ABD maç öncesi anketimizin yanı sıra güncel oranların yanı sıra tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi inceleyin.

Panama

Panama, El Salvador’a karşı önceki oyunlarında Dünya Kupası — Kuzey ve Kuzey Amerika elemelerinin 1-0 yenilgisinin ardından burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

Thomas Christiansen Panama, son 6 maçında 9 gol kutladı. Bu süre zarfında kaçırdıkları karşılık gelen gol sayısı 6’dır.

Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri 2-0 Dünya Kupası elemelerinden sonra savaşa girecek – Kuzey ve Kuzey Amerika kazanacak ve son maçında Jamaika’yı gölgede bırakacak.

ABD’yi kapsayan son 6 karşılaşmanın 5’inde, kendileri ve rakipleri arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,83, ABD ekibi tarafından atılan ortalama gol sayısı ise 1,5’dir. Ayrıca, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

✨ Tahmin

Bizim görüşümüze göre Panama muhtemelen bu ABD ekibine gol atacak, ancak bir golün muhtemelen yeterli olmayacağı düşünülüyor.

Bu nedenle, bunun maçın sonunda 1: 2’lik bir skorla Amerika Birleşik Devletleri zaferiyle çok yakın bir oyun olacağını umuyoruz. Bakalım burada neler oluyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: