Paraguay Dünya Kupası maçının Arjantin’e karşı tahmini

Arjantin’in bir sonraki testi Perşembe günü yapılacak, çünkü Güney Amerika ile Paraguay arasındaki Dünya Kupası elemelerine hazırlanacaklar.

Paraguay — Arjantin maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır gösterilmiştir (en iyi bahis oranları dahil).

Paraguay

Paraguay, Güney Amerika’nın Venezuela’ya karşı kazandığı 2: 1 Dünya Kupası elemesinden sonra tekrar kazanmayı umuyor.

Son oyunlarda çok nadiren Paraguay savunmacı bir direnç gösterdi. Aslında Paraguay, rakiplerinin önceki karşılaşmalarının 6’sından 5’inde 8 gol atmasını engelleyemedi.

Arjantin

Arjantin, 3-0 Dünya Kupası elemesinin ardından oyuna girecek – Güney Amerika son maçında Bolivya’yı yendi.

Arjantinli savunucuların başarılı performansları dizisi, «karşı golleri» nin toplamda son 6 çıkışından 3’ünü oluşturmasına neden oldu. Bu süre zarfında saldırganları 15 puan aldı. Bu eğilimi burada tutmanın mümkün olup olmayacağını öğrenmemiz gerekecek.

Tahmin

Paraguay’ın bu Arjantin milli takımının savunmasını bozacak gibi davranması gerektiğine inanıyoruz, ancak sadece bir golün diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını engelleyemeyeceği düşünülüyor.

Tavsiyemiz, bu oyunun sonunda Arjantin’in 1-2’lik galibiyetiyle yakın bir maç. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: