Paraguay – Uruguay maçının tahmini

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinin bir sonraki maçında Perşembe günü Paraguay Uruguay ile mücadele edecek.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Paraguay – Uruguay maç istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl alınır bulunabilir (maç başına en iyi oranlar dahil).

Paraguay

Paraguay, Güney Amerika ile Kolombiya arasında 0:0 Dünya Kupası elemelerinin hiçbir maçından sonra bu maça giriyor.

Paraguay’daki son oyunların ilginç konusu sıfır puan sayısıdır.

Önceki altı maçlarını bundan önce alırsak, bunlardan beşinde BTTS’YE yapılan bahis kaybedilirdi. Önceki sonuçların yanı sıra, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklememiz ve görmemiz gerekiyor.

Uruguay

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde Bolivya’ya karşı önceki oyunda yenildikten sonra, Uruguay ve seyahat eden taraftarları bu oyunda daha iyi sonuçlar elde edebileceklerini umuyorlar.

Uruguay’ın son altı maçında gol sıkıntısı çektiği ve sadece 2’lik kötü bir skor kaydettiği belirginleşti. Bu maçlarda La Celeste de kendilerine karşı toplam gol sayısının 11’e eşit olduğunu gördü.

💡 Tahmin

Her şeyi göz önünde bulundurarak, Paraguay’ın bu Uruguaylı takımı atlatmak için çok fazla baskı yapması gerekecek, ki bu muhtemelen kazanacağını ve muhtemelen net bir sonuç elde edeceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle yönetim kurulumuz, oyun bittikten sonra 0: 1’lik bir skorla Uruguay’ı kazanan çok rekabetçi bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: