Pasos de Ferreira — Benfica maçının Portekiz Primeirasında tahmini

Cuma günü Benfica, Pasos de Ferreira takımıyla ligin Primeira maçı için Estadio Capital du Movel’i ziyaret edecek.

Pasos de Ferreira – Benfica maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve sonuçlarını resmi web sitesinde ve en son bahis oranlarını 1xbetten görebilirsiniz.

Pasos de Ferreira

Pasos de Ferreira, Primeira Ligi’ndeki Santa Clara’ya karşı yapılan son maçta 2-0 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Pasos de Ferreira’nın topu% 45’lik bir paya sahipti, hedefe 3 vuruş ve hedefe 0 vuruş yaptı. Santa Clara’nın rakibi, 7’si hedefi vurmak üzere 20 hedefe isabet etti. Santa Clara için Lincoln (9′) ve Ricardinho (67′) puan aldı.

Pasos de Ferreira’nın katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına üç golden azı kaydedildi. Bu dönemdeki gollerden bahsedersek, rakip takımlar toplam 10, Pasos de Ferreira ise 4 puan aldı. Bu eğilimin gelecekte devam edip etmeyeceği burada öğreneceğiz.

Benfica

Primeira Ligi’nde Porto’ya karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Benfica durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Benfica topa% 63 sahipti ve 2’si hedefi vuran 9 vuruşla kaleye vurdu. Öte yandan Porto FC, hedefe 10 tane isabet etti, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Porto için Sanusi’nin golünü attı (94′).

Benfica’nın son altı maçında Nelson Verissimo, maç başına 1,5 gol atan gollere saldırılarını 9 kez gerçekleştirdi.

Kişisel toplantılar

24/02/2018 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi, bu maçların Pasos de Ferreira’nın meyvesini vermediğini göstermektedir. Tek bir galibiyet alamadılar, Benfica liderlerde kalırken maçların yüzde 100’ünde galip geldiler.

Toplamda bu maçlarda takımlar arasında 21 gol, bunlardan 2’si Os Kastores ve 19’u Benfica olmak üzere 21 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Benfica’nın Pasos de Ferreira’yı 2-0 yenmesiyle Ligin Primeira’nın 17. maçında 09/01/2022 tarihinde gerçekleşti.

O maçta Benfica, zamanın% 67’sine sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 22 gol attı. Goller João Mariu (45′) ve Alex Grimaldo (75′) tarafından belirlendi.

Pasos de Ferreira, hedeften 1’i olmak üzere 6 hedefe isabet etme girişiminde bulundu. Maç Vitor Ferreira tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Pasos de Ferreira

Joan Vigario (bilinmeyen yaralanma), N’dri Philippe Coffey (ayak bileği kırığı) ve Nicolas Gaitan (bilinmeyen yaralanma) Pasoux de Ferreira’nın patronu Cesar Peyshoto’yla oynayamayacaklar.

Görünüşe göre Os Castores, Andre Ferreira, Fernando Fonseca, Pedro Ganchas, Marco Baixinho, Wilton, Rui Pires, Mohamed Diabi, Luis Carlos, Lucas Silva, Adrian Butzke ve Matchoi Jalo’yla ilk yarıya başlayan maçta 4-3-3’lik bir maç seçecek.

Takım Haberleri: Benfica

Benfica’nın patronu Nelson’ın tam kadroya sahip olmadığı kesin. Rapha Silva (bilinmeyen travma), Everton (kas yaralanması), Rodrigo Pinho (çapraz bağ kopması) ve Lucas Verissimo (çapraz bağ kopması) oynayamayacak.

Bizim bakış açımızdan, Benfica muhtemelen 4-4-2’lik bir şemayı başlangıç kadrosuyla kullanacaktır: Odysseas Vlahodimos, Gilberto, Nicolas Otamendi, Jan Vertongen, Alejandro Grimaldo, Diogo Gonsalves, Julian Weigl, Adele Taarabt, Darwin Nunes, Goncalo Ramos ve Roman Yaremchuk.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurursak, Pasoux de Ferreira elbette Benfica’ya karşı bir kapı bulabilecektir, ancak tek bir hedef muhtemelen özleyebilecekleri kadar büyük olmayacaktır.

Bu nedenle, toplantının ardından Benfica’nın avantajının küçük olacağına inanıyoruz – 1:2. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: